Filmy baseball, trener, relacja matka-syn

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje baseball, trener, relacja matka-syn. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Zakończenie roku szkolnego w jednej z amerykańskich szkół średnich. Młodzież z tej okazji planuje ogromną imprezę z dużą ilością alkoholu i marihuany w mieszkaniu jednego z uczniów. Niestety dostawca piwa przyjeżdża za wcześnie, przez co rodzice chłopaka orientują się w sytuacji. Trzeba zatem znaleźć inną miejscówkę. W tle przepiękne lata 70'.
Nastolatka z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.
Morris Buttermaker (Thornton), były zawodowy baseballista, otrzymuje szansę na zarobienie łatwych pieniędzy. Ma zająć się trenowaniem zawodników Niedźwiadków, najsłabszej drużyny Małej Ligi.Niestety, jego podopieczni to nie zawodnicy, ale banda nieudaczników, którzy boisko marzeń zamienili w pole koszmarów! Wyśmiewany przez trenera konkurenta (Greg Kinnear), naciskany przez pracodawcę (Marcia Gay Harden) i zdołowany przez Niedźwiadki Buttermaker musi podjąć wyzwanie i zmienić bandę niezdyscyplinowanych graczy w coś, o czym nie mają bladego pojęcia: w idealną drużynę.


Dokument opowiadający o zajadłej rywalizacji i niezwykłych osobowościach graczy w rugby. Szczególnych graczy: zawodnicy są sparaliżowani, poruszają się na wózkach inwalidzkich. Po wypadkach samochodowych, bójkach na pięści, postrzałach, niefortunnych skokach do wody czy w wyniku ciężkich chorób...
Josh Waitzkin (Max Pomeranc) to zwyczajny siedmiolatek, który objawił talent szachowy. Joe Mantegna gra ojca Josha - dziennikarza sportowego, który chce zobaczyć syna na mistrzowskim podium. Szachowe dzieciństwo jest historią o dokonanym przez nich odkryciu, o tym, jak ojciec i syn przekonują się, że istnieje coś, czego nie wolno im poświęcić: wzajemna miłość.
„Tu, w Ameryce, mówimy o sobie w samych superlatywach: jesteśmy największym, najpotężniejszym, najszybszym krajem na świecie. Trudno się zatem dziwić, że tak wielu naszych sportowców stosuje doping.” Analiza amerykańskiej filozofii „zwycięstwa za wszelką cenę”. Przezabawne materiały archiwalne przeplatają się z bezcennymi opowiastkami rodzinnymi autora. Pojawiają się też wywiady z politykami, zawodowymi sportowcami, ekspertami medycznymi i zwykłymi użytkownikami siłowni.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…