Filmy walka, więzienie, kokaina, relacja brat-siostra

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje walka, więzienie, kokaina, relacja brat-siostra. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Perypetie policjantów pracujących na 13 posterunku. Są oni niezdarni i pechowi.
Paryż. Rok 2010. Miasto zostało podzielone na dzielnice, a najniebezpieczniejszą – 13 – oddzielono murem. W ten sposób stworzono istne getto, w którym nie ma żadnych zasad i reguł, a jedyną władzę sprawują tu gangsterzy tacy jak Taha. Jedną z nielicznych osób, która próbuje zrobić cokolwiek dobrego dla dzielnicy, jest Leito (David Belle). I to właśnie Leito staje się sojusznikiem agenta Damiena (Cyril Raffaelli), ponieważ obaj muszą coś odzyskać z rąk Tahy. Leito – porwaną siostrę Lolę, Damien – bombę masowego rażenia.

PitBull

7,7
Serial ukazuje codzienne życie policjantów z warszawskiego Wydziału Zabójstw. Codziennie muszą dokonywać bardzo trudnych, życiowych wyborów. Niestety wiele spraw przenoszą z pracy do domu, co bardzo niekorzystnie wpływa na ich stosunki domowe. Niektórzy nie wytrzymują presji i popadają w alkoholizm lub narkotyki.


Aby wykryć kolejną zbrodnię przygotowaną przez Castora Troya, agent FBI musi wykorzystać najnowsze osiągnięcie amerykańskiej chirurgii, co pozwoli mu założyć twarz swojego największego przeciwnika. Ale aby było zabawnie, ten niezwykły wynalazek działa także w drugą stronę, bo oto Castor Troy zakłada twarz agenta FBI. Sean Archer jako psychodeliczny morderca trafia do więzienia, a Castor Troy wiedzie spokojne życie u boku żony i córki Seana Archera.
Debiut reżyserski Gary’ego Oldmana to próba rozliczenia się z demonami swojego dzieciństwa. Zbiorowym bohaterem filmu jest instytucja rodziny. Nic doustnie ukazuje upadek tej instytucji. Sadystyczny Ray (Ray Winstone) i młody Billy (Charlie Creed-Miles) są uzależnieni od alkoholu, narkotyków, a przede wszystkim od rodzinnej przeszłości, która była naznaczona brakiem uczuć, brutalnością i zagubieniem. Mężczyźni nie zauważają, że poprzez swoje zachowanie niszczą nie tylko siebie, ale także ludzi, których kochają.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…