Heron, mieszkaniec starożytnej Grecji, odkrywa, że jest synem Zeusa, który ma ocalić świat przed demoniczną armią.
Odcinki 16 dodaj odcinek
Sezony
Lata
Demony atakują polis niedaleko domu banity Herona, którego sprzymierzeńcami zostają mędrzec Eliasz i wojownicza Amazonka — Alexia.
Ukończywszy poszukiwania złóż adamantyny, Heron poznaje prawdę o swoich narodzinach od swej matki Elektry i dowiaduje się, kim jest jego ojciec.
Bogini Hera odkrywa, że nieślubny syn Zeusa, Heron, żyje, i poprzysięga zemstę. Kontrolę nad polis przejmuje złowrogi Serafim.
Heron zostaje pojmany przez armię Serafima, który ściga Alexię, jednak zamiast niej spotyka Herę. Bogini opowiada przywódcy demonów, co przydarzyło mu się w przeszłości.
Hera informuje Serafima, jak dotrzeć do potężnego miecza wykutego dla uwięzionego obecnie na galerze Herona. Alexia zwraca się po radę do swojego mentora, Chirona.
Zeus przyjmuje Herona na Olimp, aby go trenować, czym budzi wściekłość pozostałych bogów. Alexia wyrusza do Melidoni z towarzyszami Herona — Eviosem i Kofim.
Lojalność Serafima zostaje wystawiona na próbę, gdy Zeus ujawnia kłamstwa Hery. Alexia i jej ludzie przechodzą przez Pola Umarłych. Pomiędzy bogami wybucha wojna.
Hera wskrzesza morskich gigantów i przypuszcza atak na Olimp, co skutkuje katastrofalną bitwą i nastaniem nowego półboga: Herona.
Hades planuje kradzież potężnego kamienia ze świątyni Zeusa. Bitwa o Olimp trwa w najlepsze. Gaja wysyła Herona w drogę, by ocalić dawnego przeciwnika.
Serafim zostaje bezlitośnie osądzony w Podziemiach i dostaje nieoczekiwaną ofertę od Hadesa, który zdradza prawdziwe pochodzenie Kamienia Eleuzyńskiego.
Heron szuka rady u Hefajstosa. Aby zdobyć lojalność Serafima, Hades kusi go obietnicą lżejszego losu dla jego utraconej miłości.
Opłakujący nieżyjącego króla nieśmiertelni urządzają ku czci Zeusa igrzyska. Jednak rywalizacja między Aresem a Heronem staje się bardzo brutalna.
Zeus zostaje skazany w Podziemiach. Heron odwiedza rodzinne strony. Żądny zemsty Serafim wyładowuje wściekłość na wrogu.

14. Spotkania 2x6

0,0
Heron i jego towarzysze walczą z chmarą złowrogich Kerów i spotykają w drodze niespodziewanego podróżnika. Demeter odważnie gra o władzę.
Z pomocą floty amazońskiej Heron, Alexia i Kofi mierzą się z mechanicznym gigantem – Talosem. Aby wejść do Ukrytego Królestwa, Serafim musi przechytrzyć Kuretów.

16. Trzy próby 2x8

0,0
Stawką jest korona władcy Olimpu. Bogowie krzyżują miecze w walce o Kamień Eleuzyński i moc, którą ten potężny artefakt daje swojemu właścicielowi.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…