Poprzedni

Nie z tego świata: Pilot 1x1 2005

Odcinek
  • 44m.

Po dwóch latach od ostatniego widzenia się Sama Winchestera odwiedza jego starszy brat Dean, który oznajmia mu, że ich ojciec zaginął podczas polowania na duchy. Sam skończył z tą robotą, lecz za namową Deana zgadza się w końcu pomóc mu w poszukiwaniach. Trop wiedzie braci do małej miejscowości, w której ostatnio… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

Jared Padalecki
jako Sam Winchester
Jensen Ackles
jako Dean Winchester
Sarah Shahi
jako Constance Welch / Kobieta w bieli
Adrianne Palicki
jako Jessica Moore
Samantha Smith
jako Mary Winchester
Jeffrey Dean Morgan
jako John Winchester
R.D. Call
jako Szeryf
Ross Kohn
jako Troy Squire
Steve Railsback
jako Joseph Welch
Derek Webster
jako Jaffe, zastępca szeryfa
Elizabeth Bond
jako Amy Hein

Po dwóch latach od ostatniego widzenia się Sama Winchestera odwiedza jego starszy brat Dean, który oznajmia mu, że ich ojciec zaginął podczas polowania na duchy. Sam skończył z tą robotą, lecz za namową Deana zgadza się w końcu pomóc mu w poszukiwaniach. Trop wiedzie braci do małej miejscowości, w której ostatnio widziano ich ojca pracującego nad jedną ze spraw. fantasta

Szczegóły dodaj informacje
Wytwórnia
Kripke Enterprises
Warner Bros. Television
Wonderland Sound and Vision (współpraca produkcyjna)
Czas trwania
44 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
Sabasius

Dean krótko cieszył się rodzinnym ciepłem, lecz nadal je pamięta. Pamięta też ogień, swoją matkę przybitą do sufitu i ucieczkę z pożaru, niosąc półrocznego brata na rękach. Po tej tragedii wszystko się zmieniło. Życie w ciągłej podróży od motelu do motelu. Ojciec od najmłodszych lat szkolił go na wybitnego Łowcę.
Mijały lata i rosło napięcie między ojcem a Samem. 21 letni Sam odszedł od rodziny, aby studiować i wieść normalne życie. Wszystko zmienia się dwa lata później. Ojciec zaginął na polowaniu. Dean postanawia go odnaleźć, biorąc za wsparcie swojego brata. Bracia badają sprawę, której nie dokończył ich ojciec. Podczas polowania, Dean zalicza skok wiary z mostu do rzeki, zostaje aresztowany, lecz ucieka z komisariatu posługując się zaawansowanym lockpickingiem. Bracia eliminują Ducha Kobiety w bieli.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
A_Biel
73 pkt.
2
red_spark
24 pkt.
3
fantasta
20 pkt.
4
jacks
13 pkt.
5
Redox
3 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…