Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Lisa Cholodenko | ||
Stephen E. Hagen
(asystent)
|
||
David McGiffert
(asystent)
|
||
John R. Saunders
(asystent)
|
||
Mary Pat Bentel
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Lisa Cholodenko | ||
Heather Cappiello
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Mary Pat Bentel
(asystent)
|
||
Producenci | Ocena | |
Jeffrey Kusama-Hinte
producent
|
||
Susan A. Stover
producent
|
||
Mickey Petralia
producent (muzyka)
|
||
Mitchell Leib
producent (soundtrack)
|
||
Scott Ferguson
producent wykonawczy
|
||
Karyn Rachtman
producent wykonawczy (album z soundtrackiem)
|
4,0
|
|
David McGiffert
współproducent
|
||
Dara Weintraub
kierownik produkcji
|
||
Scott Ferguson
kierownik produkcji
|
||
Gregg Alberg
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kayce Brown
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Tom Hellyer
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kim-Minh Huberwald
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Stephen Krug
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sheikh "Ubi" Ubaid Mahmood
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Michael Sartain
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Justin Jacquemotte
kierownik produkcji (asystent) (muzyka)
|
||
James R. Maceo
nadzorca produkcji
|
||
Beau J. Genot
nadzorca postprodukcji
|
||
Tamara Allen
koordynator produkcji
|
||
Peter Vogel
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Frances McDormand
Jane
|
7,3
|
|
Kate Beckinsale
Alex
|
8,4
|
|
Christian Bale
Sam
|
8,4
|
|
Natascha McElhone
Sara
|
7,1
|
|
Alessandro Nivola
Ian McKnight
|
7,0
|
|
Lou Barlow
Fripp
|
||
Russell Pollard
Rowan
|
||
Imaad Wasif
Dean
|
||
Mickey Petralia
Mickey
|
||
Melissa De Sousa
Claudia
|
6,0
|
|
Alexandra Carter
Darla
|
||
Michelle DeMirjian
China
|
||
Rick Gonzalez
Wyatt
|
||
Dennis Howard
Pan Elliot
|
||
Catherine McGoohan
Pani Elliot
|
||
Judith Montgomery
Kobieta
|
||
Patricia Place
Kobieta
|
||
Catharine Scott
Stewardessa
|
||
Marcus Ashley
Tom
|
||
Lyle Kanouse
Pacjent szpitala
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Wally Pfister
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Casey Jones
(główna pomoc techniczna)
|
||
Peter McAdams
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Jerry Bertolami
(pomoc techniczna)
|
||
Richard Fezzey
(pomoc techniczna)
|
||
Rob Forrest
(pomoc techniczna)
|
||
Michael Guthrie
(pomoc techniczna)
|
||
Joe Kelly
(pomoc techniczna)
|
||
Joe Macaluso
(pomoc techniczna)
|
||
John Monsour
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Craig Wedren | ||
Latashia DeVeaux
(koordynator muzyczny)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Cindy Evans | ||
Anne Laoparadonchai | ||
Laura Marolakos | ||
Peggy A. Schnitzer
(asystent)
|
7,0
|
|
Deborah Myles Davis
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Amy E. Duddleston | ||
Hilary Schroeder
(współmontażysta)
|
||
Alana Greenfield
(montażysta negatywu)
|
||
Vivian Hengsteler
(montażysta negatywu)
|
||
Mato
(laborant-opisywacz)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Mike Andrews
wykonawca muzyki (gitara)
|
||
Imaad Wasif
wykonawca muzyki (gitara)
|
||
Lou Barlow
wykonawca muzyki (basista)
|
||
Greg Kurstin
wykonawca muzyki (instrumenty klawiszowe)
|
||
Russell Pollard
wykonawca muzyki (perkusja)
|
||
Joey Waronker
wykonawca muzyki (perkusja)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Melanie Hughes
główny charakteryzator
|
||
Margot Boccia
charakteryzator osobisty: Kate Beckinsale
|
||
Ben Nye III
charakteryzator
|
||
Voni Hinkle
nadzorca stylizacji
|
||
Shari Perry
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Catherine Hardwicke
scenograf
|
6,3
|
|
Stephanie Gilliam
dyrektor artystyczny
|
||
Canada Johanna Gordon
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Gene Serdena
dekorator wnętrz
|
||
Robert Stover
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Paul Treuscorff
główny architekt
|
||
Grant Samson
główny konstruktor dekoracji
|
||
Mike Boudreau
konstruktor dekoracji
|
||
Jack Cornelius
konstruktor dekoracji
|
||
Michael Glynn
konstruktor dekoracji
|
||
Thomas Spencer
konstruktor dekoracji
|
||
Peter Croyle
koordynator konstrukcji
|
||
Mychael Bates
główny rekwizytor
|
||
Chuck Askerneese
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Todd Morris
rekwizytor
|
||
John 'Johnny O' Ornelas
rekwizytor (asystent)
|
||
Jessica Samuelson
rekwizytor (asystent)
|
||
Craig Anthony Muzio
główny malarz
|
||
Eric Reichardt
główny malarz
|
||
Lee Ross
malarz (rezerwowy)
|
||
Keith Sawyer
malarz (rezerwowy)
|
||
Craig Zumbroegel
twórca rekwizytów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Joe Barnett
mikser ponownego nagrania
|
||
Marc Fishman
mikser ponownego nagrania
|
||
Steve Nelson
mikser
|
||
Javier Bennassar
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Alec St. John
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Frank Gaeta
projektant dźwięku
|
||
Frank Gaeta
nadzorca dźwięku
|
||
Matt Dubin
operator dźwięku
|
||
Evan Daum
dźwięk (asystent)
|
||
Frank Bradley
dźwięk (rezerwowy)
|
||
Jed M. Dodge
montaż dialogów
|
||
Phyllis Ginter
imitator dźwięku
|
||
Mary Erstad
mikser imitacji
|
||
Marilyn Graf
mikser imitacji
|
||
Bruno Frascà
mikser postsynchronu
|
||
Mandy Allen
operator postsynchronu
|
||
Tom Efinger
operator postsynchronu
|
||
Emily McCullough
operator postsynchronu
|
||
Robert Jackson
mikrofoniarz
|
||
Karyn Rachtman
nadzorca muzyki
|
4,0
|
|
Lee Mars
mikser muzyki (dodatkowy)
|
||
Craig Wedren
mikser muzyki (dodatkowy)
|
||
Lise Richardson
montaż muzyki
|
||
Fred Vogler
inżynieria nagrań muzycznych
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Larry Fioritto
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Virgil Sanchez
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Deborah Aquila
dobór obsady
|
||
Tricia Wood
dobór obsady
|
||
Rich King
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jennifer Munoz
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jennifer L. Smith
dodatkowy dobór obsady
|
||
Buddy Joe Hooker
koordynator kaskaderów
|
||
Mike Smith
kaskader dublujący
|
||
Elle Alexander
kaskader
|
6,0
|
|
Steve M. Davison
kaskader
|
||
Debbie Evans
kaskader
|
||
Greg Harris
kaskader
|
||
Norman Howell
kaskader
|
||
Diana R. Lupo
kaskader
|
||
Chuck Picerni Jr.
kaskader
|
||
Chad Randall
kaskader
|
||
Jimmy N. Roberts
kaskader
|
||
Katie Rowe
kaskader
|
||
Dana Stein
kaskader
|
||
Ron Stein
kaskader
|
||
Bob Gorelick
operator steadicam
|
||
P. Scott Sakamoto
operator steadicam
|
||
Mitch Dubin
operator kamery
|
||
Daniel C. McFadden
operator kamery (asystent)
|
||
David A. Seekins
operator kamery (asystent)
|
||
Philip Shanahan
operator kamery (asystent)
|
||
Bob Hall
prowadzący ostrość
|
||
Cory Geryak
mistrz oświetlenia
|
||
Larry Sushinski
oświetlenie (asystent)
|
||
Neal Preston
fotosista
|
||
Paul Birk
elektryk
|
||
Jeff Chassler
elektryk
|
||
Eric M. Davis
elektryk
|
||
Amy Hoffecker
elektryk
|
||
Jim McComas
elektryk
|
||
Noe Nava
elektryk
|
||
Laura Stewart
elektryk
|
||
Rachel Wells
elektryk
|
||
Martin Garner
animator
|
||
Don Capoferri
mierzący temperaturę barwową
|
||
James R. Maceo
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Greg Kappy
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Matthew Rudolph
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Phill Kane
dokumentacja scenograficzna
|
||
Perri Pearson
dokumentacja scenograficzna
|
||
April A. Janow
księgowy produkcji
|
||
John B. Finn
księgowy postprodukcji
|
||
KB Pugliese
księgowy
|
||
Brandon Hollyer
księgowy (asystent)
|
||
Scott Morgan
sekretariat produkcji
|
||
Matilda de Cagny
treser zwierząt
|
||
Mark Rogerson
dubler: Christian Bale
|
||
Julie David
dubler: Kate Beckinsale
|
||
Frankie McEwen
dubler: Natascha McElhone
|
||
Antonio Quinn
dubler: Alessandro Nivola
|
||
Trevor Ward
konsultant (dźwięk stereo: Dolby)
|
||
Corinne Fixmer
konsultant (księgowość)
|
||
Sharon Gardner
konsultant (księgowość)
|
||
John Monsour
konsultant (komputerowy)
|
||
Stan Nelson
konsultant (bioinformatyka)
|
||
Pattee Stayrook
konsultant (sztuka)
|
||
Reef Karim
konsultant (techniczny: medycyna)
|
||
Curtis A. Andrews Jr.
oświetlenie (technik) (niewymieniony w czołówce)
|
||
J. John Corbett
projekt czołówki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Frank Murray
księgowy postprodukcji (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…