HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

niepoprawna politycznie baza filmowa? 5
Anonimowy

A kto ci powiedział, że to baza filmowa?

milkusia

"NNDB is an intelligence aggregator that tracks the activities of people we have determined to be noteworthy, both living and dead."

Na baze filmową mi to nie wygląda:))

alienK

Ostatni najlepszy.

pokoy

Ta baza jest trochę "chamska". W sumie mam nadzieję, że mało osób jest zainteresowanych kto został zgwałcony a kto nie :-/. I jeszcze umieślili Eazy-E w dziale osób chorych na AIDS, zginą za to!

krzysyek

Bardzo mi się podoba ta baza. Strzał w dziesiątkę z pewnością zdobędzie dużą popularność.
De facto ta baza to taki tabloid (brukowiec w stylu polskojęzycznego, niemieckiego Faktu czy brytyjskiego The Sun). A ludzie coś takiego po prostu uwielbiają :D

A propos Dziewicy Maryi, jest też ostronka o jej synu, urodzonym w Betlejem – religijnym cieśli Yeshua Ha-Nozri zwanym też Jezusem.

Zabawnie wyglądają niektóre fakty o nim:
Przyczyna śmierci: Egzekucja
Szczątki po zmarłym: Zaginęły
Religia: Żydowska
Pochodzenie etniczne:Blisko Wschodnie
Zawód: Wyznaniowy, Magik, Ofiara
Obywatelstwo: Starożytnego Rzymu

Podsumowanie: Drwal, kaznodzieja

Ojciec: Spór co do szczegółów
Matka: Dziewica Maryja
Brat: Dymitry ? (James) (brat przyrodni)
Brat: Józef (brat przyrodni)
Brat: Szymon (brat przyrodni)
Brat: Judasz (brat przyrodni)
Siostra: (wiele sióstr przyrodnich)

Nie wiedziałem też, że był sparodiowany jak mappet (gdzie radykalni polscy katolicy wtedy byli z Młodzieża Wszechpolską na czele?, hi hi hi).

Jezus znajduje się też w kategoriach:
Akcje wywrotowe :D,
Bluźnierstwo (zapewne ziomkowie Żydzi tak to widzieli. Ale my też mamy takich Jezusów zmieniających katolicyzm. Jeszcze niech takiego Młodzież Wszechpolska ukrzyżuje i powstanie kolejna nowa religia…)

Proszę czekać…