widoczny tu i tam. hasam.

Kolejna polska premiera! 0

W imieniu Barton Film oraz Gremi Film Production serdecznie zapraszam na polską premierę filmu Pod powierzchnią w reżyserii Marka Gajczaka, która odbędzie sie 14 września (czwartek) o godz.16.00 w kinie Silver Screen GEMINI w Gdyni (sala 1,4).

Plakat z filmu Pod powierzchniąPlakat z filmu Pod powierzchnią

Po pokazie twórcy filmu: Marek Gajczak (reżyser), Aneta Zagórska (producent – Barton Film), Grzegorz Hajdarowicz (koproducent – Gremi Film Production) oraz odtwórcy ról głównych: Beata Kozikowska, Zbigniew Kaleta wezmą udział w spotkaniu z widzami, na które również gorąco zapraszam.

Drugi pokaz filmu odbędzie się 15 września (piątek) o godz. 12.00 w kinie Silver Screen.

Film Pod powierzchnią to urzekająca obrazem i dźwiękiem historia o erotycznej fascynacji i pokusie zdrady.

Marek Gajczak, wielokrotnie nagradzany na festiwalach zagranicznych operator filmowy, debiutuje jako reżyser we współczesnym thrillerze z udziałem znakomitych młodych aktorów.

Opuszczony dom nad jeziorem. Środek lata. Spotkanie przyjaciół, Piotra (Zbigniew Kaleta), Izy (Beata Kozikowska), Michała (Tomasz Karolak) i Ani (Magda Boczarska), byłoby zapewne jednym z wielu, gdyby nie głęboko skrywane namiętności.

Każdy z nich na swój sposób przekona się, jak cienka jest granica między iluzją a rzeczywistością. A pod powierzchnią tej rzeczywistości odkryją świat, którego istnienia się nie spodziewali.

Informacja nadesłana przez organizatora.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anonimowy

Ciekawy plakat :) i film nawet sie ciekawie zapowiada.

Proszę czekać…