Tonight is the night.

Mroczny Disney z Del Toro 0

Czy to nie za dużo dla Guillermo del Toro, Disney Double Dare You to kolejny projekt, przy którym będzie pracował, podobno jest to w całości jego własny pomysł.

Disney Double Dare You

Ma to być nowa seria mrocznych filmów animowanych dla widzów w każdym wieku. Del Toro będzie tworzył wizje, produkował, a wybrane projekty reżyserował.

Pierwszym tworem reżysera Hobbita jest Trollhunters, który będzie produkował.

Przedstawiciel Disney’a tak skomentował rozpoczęcie współpracy z del Toro.

Guillermo to wspaniały twórca z niesamowitą wyobraźnią, jesteśmy bardzo szczęśliwi, rozpoczynając ten projekt razem z nim. Zna i docenia filmy Disney’a i ma wspaniałe wizje twórcze światów fantastycznych. Razem z nim stworzymy nowy gatunek dla widzów w każdym wieku.

Guillermo del ToroGuillermo del Toro

Jako reżyser uwielbiam zabierać widzów w nowe fantastyczne światy i dawać im przeżyć chwile napięcia. Disney znany jest z tworzenia niezapomnianych, wspaniałych filmów i fenomenalnych złych postaci w ich klasycznych filmach. To wielki zaszczyt brać w tym udział. Nie mogę się już doczekać wymyślania nowych historii, które kompletnie zmienią sposób postrzegania Disney’a. Kładziemy nacisk na dobrą zabawę i mamy już mnóstwo świetnych pomysłów.

Widać, że Disney nie spoczywa na laurach i dalej się rozwija. Po zakupieniu Marvela, to kolejna inwestycja kompletnie zmieniająca charakter studia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…