Tonight is the night.

Gwiazdki Vampire Diaries rozebrały się publicznie 0

Pięć aktorek z serialu Pamiętniki wampirów – między innymi, grająca główną rolę Nina Dobrev – oraz fotograf związany z serialem zostali zaaresztowani i oskarżeni, po tym jak zwisały z wiaduktu w stanie Georgia i pokazywały kierowcom piersi.

Oskarżone gwiazdy nowego serialu

Raczej trudno uwierzyć, że aktorki kręciły zdjęcia do serialu, gdyż stacja The CW jest ogólnie dostępna i raczej nie pokazywałaby nagości w swoim show.

Kilku kierowców powiadomiło policję 22 sierpnia, by zgłosić młode kobiety pokazujące piersi kierowcom na wiadukcie.
Kobiety powiedziały policji, że kręcą serial. Władze aresztowały fotografa Tyelera Shieldsa, lat 27; aktorkę Ninę Dobrev, lat 20; Sarę Canning, lat 22; Kaylę Ewell, lat 24; Krystal Vayda, lat 23 i Candice Accola, lat 22. Zostali oskarżeni i zaprowadzanie nieporządku i wypuszczeni po wpłaceniu kaucji.

Warto wspomnieć, że premiera tego serialu, osiągnęła najlepszy wynik w historii stacji The CW.

Vampire Diaries to adaptacja bestsellerowej serii książek autorstwa L.J. Smith, których główną bohaterką jest Elena Gilbert (Nina Dobrev). Dziewczyna jest obiektem westchnień dwóch braci wampirów, dobrego (Paul Wesley) i złego (Ian Somerhalder), którzy rywalizują o jej duszę.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Flames23

No nie mogę sobie tego wyobrazić, ponieważ panie na zdjeciu powyżej to raczej nie maja specjalnie co pokazywać, ale gratuluje pomysłu;)

Filip_Borkowski

Georgia to względnie południe ;]

Czechu

He, ciekawe czy w naszym kraju ktoś by to zgłosił:) na ja raczej nie, pewnie bym zjechał na pobocze:) a koło dziewczyn ustawiła by się grupka gapiów…

Hsi_Nao

Nie chciałabym wtedy siedzieć za kierownicą…
Ale jako pasażerka jak najbardziej mogłabym zostać w ten sposób rozproszona :-P

Proszę czekać…