Tonight is the night.

Mamy zwiastun Księżyca w Nowiu! 0

Sami pisaliśmy o tym, że premiera zwiastuna Księżyca w Nowiu dzisiaj późno w nocy, więc jesteśmy dość zaskoczeni tym, że zwiastun już jest dostępny w sieci. I to w normalnej jakości, a nie nagrywany kamerką (te wersje od jakiegoś czasu pojawiają się na YouTube i są systematycznie kasowane). Co prawda na wersje HD będzie trzeba jeszcze trochę poczekać, ale ta jest najzupełniej zadowalająca.

Kadr z filmu Księżyc w Nowiu


h3=. Zobacz w HD

Trailer bardzo dobry. Odpowiednia kombinacja muzyki, akcji i pełnych napięcia ujęć, to chyba powinni przyznać nawet ci, którzy z tą sagą namiętnie wojują.

Przypomnijmy, że dzisiaj w nocy na MTV Video Music Awards 2009 będzie można usłyszeć pierwszy kawałek z soundtracka tego filmu “Meet me on the Equinox” w wykonaniu Death Cab for Cutie.

17-letnia uczennica Bella Swan i Edward Cullen tworzą bardzo szczęśliwą, choć niecodzienną parę. Ich romans trwa do dnia feralnych osiemnastych urodzin dziewczyny. Po tym wydarzeniu Cullenowie wyjeżdżają z miasta, zaś Edward porzuca ukochaną. Głęboko zraniona dziewczyna na długie miesiące popada w przygnębienie. Szczęśliwie przyjaciel Belli z dzieciństwa – Jacob – pomaga jej odzyskać równowagę. Młodzi czują do siebie coraz większą sympatię. Jednak Jacob również skrywa mroczną tajemnicę…

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…