"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Spielberg mówi o swoich filmach 0

Reżyser Steven Spielberg w jednym z wywiadów prasowych powiedział nieco więcej na temat swoich nowych projektów. I tak na początek przyznał, iż nadal nie porzucił myśli o nakręceniu biografii Lincolna oraz że kolejnym jego filmem będzie Harvey a kandydatem do roli głównej jest Robert Downey Jr..

Steven Spielberg

Film Harvey będzie nową wersją opowieści o mężczyźnie, który przyjaźni się z niewidzialnym dla wszystkich innych dwumetrowym królikiem. Całość jest ekranizacją sztuki Chase’a. Dotychczas powstało kilka wersji filmu jednak najsłynniejszy z nich to wersja z 1950 roku, w której w głównej roli wystąpił James Stewart.

Jak informuje Spielberg jego wersja tego filmu będzie uwspółcześniona i powstanie dla 20th Century Fox i DreamWorks. Producentem Harvey’a został zaś Tom Rothman.

Na koniec wywiadu słynny reżyser powiedział również o filmie Lincoln. Przyznał, iż dalej nie porzuca nadziei, iż uda mu się go zrealizować. Obecnie jest problem z funduszami, ale ma nadzieje, iż w końcu uda się je zebrać. Przypomnijmy, iż niedawno ruszyły pracę nad nowym filmem Roberta Redforda, która opowiada o zamachu na Lincolna.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…