"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Noc żywych trupów jako animacja 1

W sieci pojawiła się informacja, iż przygotowywana jest trójwymiarowa animacja, która będzie remake’iem najsłynniejszego horroru Georgea Romero pt. Noc żywych trupów. Sam reżyser nie zamierza być w nią zaangażowany. Obraz nosić będzie tytuł Night of the Living Dead: Origins a za reżyserię odpowiadać będzie debiutant, Zebediah de Soto.

Noc żywych trupów (1968)

Producentem animacji zostanie Simon West, który odpowiadał za produkcję takich filmów jak: Kiedy dzwoni nieznajomy, Helikopter w ogniu czy Lara Croft: Tomb Rider.

Nad skryptem już pracuje Zebediah de Soto wraz z Davidem R. Schwartzem. Fabuła będzie przeróbką oryginału z dodatkiem wspomnień głównych bohaterów, tak, aby widz mógł wiedzieć więcej na temat ich przeszłości. Całość ma być nakręcona w stylu, który nazywa się amerykańska, anime.

Film zostanie nakręcony przy użyciu zupełnie nowej technologii, nad którą pracował De Soto, polega ona na tym, iż w lepszy sposób można kontrolować animowane postacie. Pracuje się, więc praktycznie tak jakby współpracowało się z żywymi osobami.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…