"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

J.J. Abrams mówi o M:I 4 i Star Trek 2 0

J.J. Abrams to prawdziwy człowiek renesansu, nie tylko zajmuje się produkcją filmów, ale również produkuje je, pisze scenariusze, reżyseruje i wykonuje wiele innych czynności. Niedawno przeprowadzono z nim wywiad, w którym odniósł się on do planów powstania filmów: Mission: Impossible IV i Star Trek 2.

Reżyser J.J Abrams

I tak na początek Abrams przyznał, iż pracę nad scenariuszem Star Trek 2 (sequel nowej serii Abramsa) jeszcze nie ruszyły. Nad skryptem pracować będą Alex Kurtzman i Roberto Orci, którzy na chwilę obecną zajmują się zastanawianiem, czego mogłaby dotyczyć historia. Pomagać ma im Damon Lindelof, który przyczynił się do tak wielkiego sukcesu serialu Lost: Zagubieni. Skoro takie osoby pracują przy skrypcie można spodziewać się czegoś świetnego.

W kwestii Mission: Impossible IV to na chwilę obecną nic w tej kwestii się nie dzieje. Abrams jest zajęty kilkoma innymi rzeczami, więc nie ma nawet czasu nad zastanowienie się, czego mogłaby dotyczyć ewentualna fabuła tej produkcji. Abrams przyznał, iż na pewno do końca tego roku sprawa M:I 4 pozostanie na półce. Ale być może coś w przyszłym roku w tej kwestii się ruszy.

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

regoat

czyli mowi, ze nic nie mowi bo nic sie nie dzieje w kwestii tych 2 filmow :)

Proszę czekać…