Potwierdzają się plotki o Facebooku 1

Niedawno informowaliśmy, że Jesse Eisenberg, Andrew Garfield i Justin Timberlake mieliby rzekomo być częścią obsady najnowszego filmu Davida Finchera o Facebooku. Wówczas była to plotka, która właśnie została potwierdzona.

David Fincher

Jesse Eisenberg wcieli się w postać założyciela Facebooka – Marka Zuckerberga, Andrew Garfield zagra postać bliskiego współpracownika Zuckerberga i współzałożyciela strony – Eduardo Saverina. Natomiast Justin Timberlake miałby się wcielić w internetowego przedsiębiorcę Seana Parkera, który był jednym z założycieli Napstera.

Przypomnijmy, iż film The Social Network będzie biograficzną opowieścią o narodzinach największej sieci społecznościowej w sieci. Film skupi się na samych początkach, gdy w 2004 student Harvardu, Mark Zuckerberg ukończył prace nad pierwszą wersją strony. Później zobaczymy jak Facebook zmienił jego i jego znajomych życie.

Całość ma być powiązana z jedyną biografią Marka Zuckerberga, którego autorem jest Ben Mezrich. Scenariuszem zajmuje się Aaron Sorkin.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…