"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Wstrzymano Halloween 3D 0

Studio The Weinstein Co. poinformowało w dniu dzisiejszym, iż wstrzymało pracę na planie filmu Halloween 3D. Oficjalnym powodem jest uznanie, iż planowana premiera filmu na lato 2010 nie jest zbyt odpowiednia. Przez ten czas, jak informuje studio, nie uda się dobrze nakręcić tego filmu. A co za tym idzie przychody mogą być zbyt niskie.

Halloween II (2009)

Na chwilę obecną nie wiadomo jak wyglądać będzie nowy harmonogram produkcji filmu Halloween 3D. Nie wiadomo, więc kiedy ruszą zdjęcia ani na jakim etapie pre-produkcji obecnie ten obraz się znajduje. Wiadomo jedynie, iż z projektem dalej związany jest reżyser Patrick Lussier, który sławę zdobył filmem Krwawe walentynki 3D.

Według nieoficjalnych informacji prawdziwym powodem wstrzymania produkcji ma być słabo oceniony scenariusz oraz fakt, iż film Halloween II zarobił zdecydowanie poniżej oczekiwań. Obraz pojawił się w tym roku w kinach i zarobił dotychczas jedynie 32 mln $. Co prawda jest to i tak dobry wynik przy budżecie 15 mln $, ale studio liczyło, iż uda im się zarobić co najmniej 70 mln $.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…