Konkurs dla Wiecznych studentów zakończony

Zakończyliśmy nasz kolejny konkurs w którym do wygrania była płyta DVD z filmem Wieczny student. Dziękujemy wszystkim uczestnikom.p=. Fragment plakatu z filmu Wieczny student 2002Fragment plakatu z filmu Wieczny student 2002
W konkursie dla Wiecznych studentów zwyciężył użytkownik:

X5-452

Nagrodę prześlemy pocztą!

Za nagrodę dziękujemy Srebrnemu, który przekazał swoją nagrodę za dodawanie treści do bazy.

- tak wyglądał konkurs -

Dla wielu studentów wrzesień kojarzy się tylko z jednym – zaległe egzaminy. Kampania wrześniowa do przyjemnych rzeczy nie należy dlatego pragniemy umilić wam czas bardzo prostym konkursem.

W kampanii wrześniowej zawsze działamy pod presją czasu i zawsze liczą się dobre materiały. Kto najszybciej odnajdzie potrzebne informacje zdaje i unika sądu ostatecznego w postaci egzaminu komisyjnego.

Z racji misji jaką staramy się pełnić zapraszamy do zabawy, która pozwoli wykształcić w was dobry instynkt samozachowawczy. Nasz konkurs jest dziecinne prosty.

Wyobraź sobie, że jesteś na egzaminie. Do dyspozycji masz bazę filmową FDB i nagle Profesor Borowiecki mówi: Kto pierwszy odpowie na dwa banalnie proste pytania otrzymuję nagrodę główną – film DVD Wieczny student!

Gotowi … zaczynamy ;-)

1. W jednym z artykułów poświęconych Britney Spears pisaliśmy, że pragnie ona zagrać w filmie razem z pewnym bardzo przystojnym aktorem, ale prosi, żeby nie mówić o tym mężowi. O jakiego aktora chodzi i na czym polega wyjątkowość pragnień Britney?

2. Małżonka Hugh Jackmana bardzo polubiła jeden z jego filmowych strojów. O jaki strój chodzi i dlaczego przypadł jej do gustu?

… jeszcze jedno ;) na odpowiedzi czekam w sobotę (16.09) punktualnie o 12.00 i wygrywa najszybszy :)

ps: chyba nie muszę mówić jak zabrać się do szukania :-) wyszukiwarka w górnej części strony i zmienić z tytułu filmu na wiadomości :)

Regulamin konkursu.

1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy wysłać:

- login na fdb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników),

- w temacie wpisać – Konkurs dla Wiecznych studentów,

- w treści podać imię i nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy,

- prawidłowe odpowiedzi.

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w zabawie. Kolejne zgłoszenie nie będą brane pod uwagę.

4. Na odpowiedzi czekamy punktualnie 16.09.2006 o godz. 12.00. Wygrywa pierwsze osoba.

5. Wyniki podamy 18.09.2006 po godzinie 12.00 na stronie głównej fdb.pl.

6. Nagroda zostanie wysłana pocztą.