"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Inception w kinach IMAX 0

Firmy IMAX Corporation oraz Warner Bros Pictures poinformowały, iż najnowszy obraz Christophera Nolana pt. Inception pojawi się w kinach IMAX. Film pojawi się w tej wersji w tym samym momencie jak w kinach tradycyjnych. Co więcej dzięki technice IMAX DMR obraz w tych kinach będzie miał niezrównaną jakość dźwięku i obrazu.

Inception (2010)

Kino IMAXKino IMAX

Fabuła filmu Inception opowiada o snach. Leonardo DiCaprio gra Cobba, twórcę systemu umożliwiającego wchodzenie do snów innych ludzi. Jest poniekąd także przestępcą, ponieważ wykorzystuje to do wydobywania od ludzi informacji. Ellen Page gra studentkę z College`u, uczącą się w Paryżu, która jest częścią jego zespołu razem z postaciami granymi przez Josepha Gordona-Levitta i Toma Hardy’ego. Ta grupa tworzy sny i wpuszczają je poprzez iniekcję, technologia ta może być również transportowana w walizce, co oznacza, że można ją wykorzystać absolutnie wszędzie. Cillian Murphy gra biznesmena, który niedługo zostanie szefem swojej firmy. Cobb chce “włożyć” mu pomył, aby podzielił firmę na dwie mniejsze. Dzięki temu można dostrzec władzę, jaką mają dzięki tej technologii. Pomijając spoilery jest jeszcze postać Kena Watanabe, która szantażuje Cobba.

Christopher Nolan jest jednym z ulubieńców firmy IMAX. Otóż jego poprzednia produkcja pt. Mroczny Rycerz zarobiła w tych kinach blisko 65 mln $, co jest absolutnym rekordem.

Film Inception zadebiutuje w kinach 16 lipca 2010 roku.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…