"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Znamy scenarzystę Ghost in The Shell 0

Studio DreamWorks znalazło wreszcie scenarzystę do aktorskiej wersji słynnej mangi pt. Ghost in The Shell. Okazuje się, bowiem, iż skrypt napisze Laeta Kalogridis, która ma na swoim koncie scenariusze do takich produkcji jak Tropiciel czy Wyspa tajemnic. Być może ta decyzja oznacza, iż przyśpieszone zostaną pracę nad tym projektem.

Ghost in The Shell

Przypomnijmy, iż studio DreamWorks jest właścicielem praw autorskich do ekranizacji mangi od blisko roku. Jednak ze względu na brak odpowiedniego skryptu oraz problemów logistycznych nigdy nie udało się doprowadzić do rozpoczęciu prac nad tym filmem. Teraz jednak istnieje spora szansa na to, że wreszcie fani Ghost in The Shell zobaczą aktorski film.

Na chwile obecną producentem wykonawczym obrazu jest Avi Arad, niewykluczone jednak, iż wspomoże go Steven Spielberg, który to doprowadził do zakupu praw autorskich.

Akcja Ghost in The Shell rozgrywa się w świecie przyszłości. W roku 2029 świat staje się globalną siecią komputerową. Teraz za najniebezpieczniejsze przestępstwa uznaje się włamania do sieci. Aby strzec sieć powołano specjalną grupę policyjną o nazwie Sekcja 9. Stanie ona przed nietypowym zadaniem. Będzie musiała schwytać niezwykle niebezpiecznego i przebiegłego, superhakera – Władcę marionetek, który co ciekawe jest tworem pewnego ministerstwa.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…