"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Gwiazdorskie plakaty Kick-Ass 0

Portal IGN opublikował pierwsze cztery plakaty promujące film Kick-Ass, który zadebiutuje w kinach 16 kwietnia 2010 roku. Na plakatach możemy zobaczyć jak mniej więcej wyglądać będą główni bohaterowie filmu. Całość powstaje dla studia Lionsgate a reżyserem tej produkcji jest Matthew Vaughn.

Kick-Ass (2009)

Głównym bohaterem filmu jest Dave Lizewski. To niczym niewyróżniający się uczeń szkoły średniej mieszkający samotnie ze swym ojcem. Ma kilkoro przyjaciół i jest wielkim fanem komiksów. Jego życie nie jest fascynujące ani trudne. Prześlizguje się z dnia na dzień. Pewnego dnia chce to zmienić – podejmuje prostą decyzję: zostanę Superbohaterem! Mimo iż wie, że nie posiada żadnej mocy.

W produkcji zagrali: Nicolas Cage, Aaron Johnson, Christopher Mintz-Plasse, Lyndsy Fonseca i Chloë Grace Moretz. Całość jest wierną adaptacją komiksu autorstwa Marka Millara i Johna Romity Jr..

Zapraszamy do obejrzenia plakatów:

Plakat promujący film Kick-AssPlakat promujący film Kick-Ass Plakat promujący film Kick-AssPlakat promujący film Kick-Ass

Plakat promujący film Kick-AssPlakat promujący film Kick-Ass Plakat promujący film Kick-AssPlakat promujący film Kick-Ass

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

MJ_MARTINO

A mi plakat kojarzy się z supermenem ;o

Metreszen

Podobny sposób prezentacji bohaterów nie był przypadkiem na plakatach Bękartów Wojny?

Scarlett666

Plakaty mało ciekawe, mam wrażenie, że przy jakimś filmie widziałam niedawno prawie identyczne ;).

Proszę czekać…