"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Thurman zagra w Bel Ami 0

Aktorka Uma Thurman (Przypadkowy mąż) właśnie podpisała kontrakt na udział w produkcji pt. Bel Ami, który jest adaptacją opowiadania Guya de Maupassanta pt. Piękny pan. Tym samym wystąpi u boku Roberta Pattinsona i Kristin Scott Thomas, którzy już wcześniej zapowiedzieli swój udział w tym projekcie.

Uma Thurman w filmie Przypadkowy mąż (2008)

Bohaterem opowiadania Piękny pan jest George Duroy, ubogi chłopak pracujący jako dziennikarz. Mężczyzna swoim urokiem osobistym, bezwzględnością i przygodnymi romansami z najbardziej wpływowymi kobietami z Paryża chce stać się najbardziej pożądanym mężczyzną w całej Francji.

Uma Thurman wcieli się w żonę przyjaciela Duroya, która z kolei następnie zostanie jego żoną. Scott Thomas zagra wpływową kobietę, która ulega wdziękom młodego dziennikarza. W roli Duroya wystąpi oczywiście Pattinson. Całość reżyseruje Dencel Donnellan, który dotychczas zajmował się reżyserią sztuk teatralnych. Będzie to jego debiut w produkcji kinowej.

Początkowo zapowiadano, iż to Nicole Kidman wystąpi w tej produkcji. Aktorka jednak zdecydowała się odmówić producentom.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…