Kolejne zdjęcia z nowego Karate Kida 0

Udostępniono pierwsze oficjalne kadry z najnowszego filmu studia Columbia Pictures pt. Karate Kid. Reżyserem produkcji jest Harald Zwart znany z takich filmów jak Agent Cody Banks i Różowa Pantera 2.

Karate Kid

W głównych rolach wystąpią Jackie Chan, Jaden Smith oraz Taraji P. Henson.

Fabuła ma kręcić się wokół podstawowo tych samych schematów co oryginał, lecz z małymi różnicami. Postać Daniela Larusso z oryginału teraz będzie zwała się Dre i jest maniakiem gier wideo i deskorolkowcem. Dre mieszka z samotną matką, która zostaje przeniesiona do biura w Chinach. Chłopakowi trudno się przystosować z uwagi na to, że nie zna chińskiego, wiec szybko zostaje w szkole pobity.

Postać pana Miyagi zostaje zmieniona na pana Hana, który widząc, jak mały Dre ćwiczy kopniaki przy grze, zgadza się nauczać go sztuk walki i chińskiego. Postać Johna Kreese’a zostaje zmieniona na Li Quan Ha, który jest właścicielem szkoły Kung-Fu.

Kadr z filmu Kung Fu KidKadr z filmu Kung Fu KidKadr z filmu Kung Fu KidKadr z filmu Kung Fu KidKadr z filmu Kung Fu KidKadr z filmu Kung Fu KidKadr z filmu Kung Fu KidKadr z filmu Kung Fu Kid

Film swoją premierę będzie miał 11 czerwca 2010 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Metreszen

Ale młodego porozciągali ;) Coś czuje, że to nie będzie zbyt dobry film…

Proszę czekać…