"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Mila Kunis mówi o Black Swan 0

Piękną aktorkę Milę Kunis w przyszłym roku będziemy mogli podziwiać u boku Denzela Washingtona w filmie Księga ocalenia. Tymczasem w jednym z wywiadów opowiedziała ona o swojej pracy przy najnowszej produkcji Darrena Aronofsky'ego pt. Black Swan. Obraz wciąż nie ma amerykańskiego dystrybutora.

Mila Kunis w filmie Extract (2009)

Aktorka zdradziła, iż praca przy Black Swan było bardzo ciężkim i trudnym doświadczeniem. Na planie filmowym spędziła blisko pięć miesięcy, które był tak męczące jak nigdy wcześniej. Kunis przyznała, iż wcześniej widziała baletnice, ale nigdy nie sądziła, iż z każdym takim występem wiążą się miesiące ciężkiej pracy. Zdradziła przy okazji, iż jej postać nie jest tak zła jak początkowo się wydaje. Właściwie w tym filmie nic nie jest takie jak się wydaje.

Mila Kunis powiedziała o swojej pracy przy tym filmie:

Odgrywam postać baleriny z San Francisco. Gram rywalkę Natalie Portman. Jej postać dostaje główną rolę w Jeziorze Łabędzi, ale nie czuje się pewnie. Moja bohaterka jest bardzo profesjonalna, bardzo surowa a co najważniejsze neurotyczna. Nie jest tak dobra jak postać Natalie (Portman), ale ma więcej pasji i więcej naturalności. To sprawia, że główna bohaterka jeszcze bardziej zatraca się w próbie samodoskonalenia. (…) Tak naprawdę to film o charakterze postaci Portman, o tym jak pod wpływem jakiegoś celu człowiek potrafi się stoczyć.

Nie wiemy, kiedy Black Swan będzie miał swoją premierę.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…