Kac Vegas wkrótce na DVD! 0

Przedstawiamy wam nowości od firmy Galapagos. Propozycje bardzo ciekawe i mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu. Dla miłośników komedii Kac Vegas. Dla maniaków seriali Gdzie Pachną Stokrotki a dla miłośników fantastyki Terminator Seria Machinima!

Kac Vegas na DVD

KAC VEGAS – premiera 27.12
Kadr z filmuKadr z filmu
Czterech kumpli wyrusza na wieczór kawalerski do Las Vegas. Następnego ranka dopada ich kac-gigant, przyszły pan młody znika, a pozostali nie pamiętają, co się stało. Wyruszając na poszukiwanie kolegi odkrywają, że jeden z nich poślubił striptizerkę, drugi miał doświadczenie homoseksualne, a na dodatek wszystkich czterech ściga lichwiarz – bandyta…

Dodatki: Trzeba przyznać, że jak cały film wydanie DVD bardzo udane. W dodatkach jest co oglądać a najbardziej powalają gagi z planu!

TERMINATOR SERIA MACHINIMA – premiera 27.11 – serial HBO
Kadr z filmuKadr z filmu
W roku 2016 Blair Williams, bojowniczka Ruchu Oporu, otrzymuje wyjątkowo niebezpieczne zadanie. Ma zlikwidować zagrożenie, które dla ostatnich ludzi stanowią: sieć Skynet oraz śmiertelnie groźne Terminatory. Dziewczyna musi stawić czoło Terminatorom serii T-600, jednośladowym MotoTerminatorom, Aerostatom i Łowcom. Głosu Blair Williams użyczyła Moon Bloodgood, gwiazda filmu Terminator: Ocalenie.

Dodatki: Wydanie zawiera "całe" dwa dodatki. Pierwszy tradycyjnie opowiada o tworzeniu animacji a drugi o głównej bohaterce.

GDZIE PACHNĄ STOKROTKI – premiera 4.12 -serial HBO
Ekipa serialuEkipa serialu
To historia Neda, samotnego cukiernika, którego dotyk może ożywiać umarłych. Super, ale jest i haczyk. Jeśli Ned dotknie tę samą osobę po raz drugi, umiera ona na zawsze. Jeśli jednak tego nie zrobi, naoczny świadek przekręci się nogami do góry. Co zatem zrobić? Proste: dołączyć do prywatnego detektywa, sprowadzać do świata żywych ofiary morderstw, na tak długo, aby odkryć kto popełnił zbrodnię, i zgarniać nagrody. Wszystko idzie zgodnie z planem, dopóki kolejną ofiarą nie okazuje się ukochana Neda z dzieciństwa, której ten nie potrafi odesłać na zawsze do świata umarłych! Poczuj ten dowcip, klasę i przedziwny romans: jeśli się nie zaśmiejesz, może będzie Ci potrzebna wizyta Neda.

Dodatki: bardzo skromnie pod tym względem!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…