widoczny tu i tam. hasam.

Milowicz i Górniak w dubbingu! 0

W Studiu Start International trwają przygotowania do nagrania najnowszej animacji, a zarazem ostatniej animacji w karierze autorstwa Luca Bessona – „Artur i Minimki”. Znamy już twórców dubbingu… ale nie tylko do tego filmu!

Kadr z filmu Artur i Minimki 2006Kadr z filmu Artur i Minimki 2006

Reżyserem dubbingu w Arturze i Minimkach? będzie Joanna Wizmur. W rolach głównych pojawiły się takie gwiazdki jak: Joanna Brodzik, Daniel Olbrychski, Michał Milowicz i młodziutki Kajetan Lewandowski (wschodząca gwiazda dubbingu polskiego). Film opowiada historię 10-letniego Artura, który staje oko w oko z bezwzględnym przedsiębiorcą. Biznesman jest na tyle bezczelny, że pragnie zagarnąć piękny dom babci chłopca. Chłopiec sam sobie nie mógł poradzić i uratować chatki, więc liczy na pomoc Minimków… Dziadek Artura zginął w tajemniczych okolicznościach i zostawił księgę z drogą do krainy małych stworków. Premiera filmu zapowiadana jest na 5 styczeń przyszłego roku, a gościem specjalnym będzie sam Luc Besson.

Znana jest również obsada dubbingu do animacji pt. Dolina Smoków”. Hiszpański film, w którym w rolach głównych dubbingu pojawią się: Krzysztof Kowalewski, Jerzy Kryszak, Kajetan Lewandowski i Edyta Jungowska. Piosenkę tytułową wykonała pani od hymnu, czyli Edyta Górniak.

Smocze Wzgórze to niezwykłe miejsce otoczone przez góry i lasy, zamieszkiwane przez różne rodzaje smoków. Miejsce, do którego przybywają ludzie z różnych wieków i różnych miejsc. Nikt tak naprawdę nie wie, jak się dostać na Smocze Wzgórze, a tylko jedna osoba wie, jak się z niego wydostać. W tym świecie, gdzie wszystko jest możliwe rozgrywa się nasza opowieść. Poznacie młodego smoka o imieniu Elfy i jego ziemskiego przyjaciela Kevina. Razem przeżyją oni zwariowane przygody. Poznacie również inne fantastyczne i barwne postacie. Będziecie świadkami najbardziej absurdalnych i przezabawnych sytuacji, jakie kiedykolwiek widzieliście!

Smocze Wzgórze adresowane jest do dzieci w wieku 4-12 lat, którym nie są obce przygoda, humor i niespodzianki. Głównym zamierzeniem twórców było zrealizowanie filmu, w którym widz będzie identyfikował się z codziennymi problemami głównych bohaterów. Czy to się udało? Przekonajmy się sami.

Ruszyła także oficjalna strona filmu: <a href=http://smoczewzgorze.pl title=www.smoczewzgorze.pl>www.smoczewzgorze.pl

dubbing.pl /własne

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…