Nowi bohaterowie w Obcy kontra Predator 2 0

Shareeka Epps, John Ortiz oraz Johnny Lewis wystąpią w powstającym dla studia 20th Century Fox obrazie Obcy kontra Predator 2.

Epps zagra Kendrę, młodą dziewczynę, która musi chronić młodszego brata. Ortiz wcieli się w niedawno mianowanego szeryfa. Lewis natomiast sportretuje Ricky'ego, zbuntowanego chłopaka. W filmie wystąpią także Reiko Aylesworth i Steven Pasquale.Autorem scenariusza jest Shane Salerno, znany z pracy nad Armageddonem, natomiast za kamerą staną bracia Colin i Greg Strause. Premierę wstępnie zaplanowano na 21 grudnia 2007 roku.

Pierwsza część dreszczowca science-fiction Obcy kontra Predator weszła do kin w 2004 roku.

megafon.pl

Kadr z filmu Obcy kontra Predator 2004Kadr z filmu Obcy kontra Predator 2004

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

MDW

Ten film to profanacja Aliena i profanacja Predatora. Dlaczego połączono te dwie postaci? To może jeszcze Kaczora Donalda do tego dodać? Będzie zabawne i zgarnie się "elektorat" trzech bohaterów.

Jak ktoś chce to niech sobie ogląda tę taniochę dla dwunastolatków zafascynowanych grą. Mi ten film nie przeszkadzałby gdyby nie to, że ucierpiał na tym prawdziwy Alien. Przez AvP nie wyszedł Alien 5. Szkoda, naprawdę szkoda. AvP to taka kolejna napierdzielanka z mocno naciąganą historyjką. Ja nie odróżniam Resident Evil od AvP i Dooma (mam na myśli filmy). To wszystko jest na jedno kopyto. Ja chcę kolejną część prawdziwego Aliena, który nie jest już filmem tylko wręcz religią. :) No ale ja sobie mogę chcieć…

Anonimowy

Shareeka :-)

Proszę czekać…