Kolejne informacje na temat Rambo IV 0

Potwierdzono, że Sylvester Stallone jest gotowy do tego, aby wyreżyserować najnowszy film o przygodach Rambo.

Rambo IV: In The Serpent's Eye – taki jest podobno nowy tytuł kolejnej część filmu o przygodach dzielnego weterana Johna Rambo. Reżyserią obrazu zajmie się odtwórca głównej roli Sylvester Stallone. Odpowiedzialny jest on również za produkcję oraz scenariusz. Prawdopodobnie obok Stallone'a na ekranie pojawią się m.in.: James Brolin (Amityville Horror), Kim Dickens (Kod Merkury) oraz Bruno Campos (Ostatni Don).

Kadr z filmu Rambo II 1985Kadr z filmu Rambo II 1985

W następnym rozdziale Rambo zostaje wynajęty przez grupę chrześcijańskich misjonarzy, aby chronić ich przed piratami podczas misji humanitarnej, która wiezie pomoc potrzebującym ludziom w Birmie. Kiedy w tajemniczy sposób znika grupa ochotników niosących zapasy dla Birmy, krewny jednego z zaginionych misjonarzy zwraca się o pomoc do Rambo, który z grupą najemników wyrusza w misję ratowniczą.

Pierwsza część filmu Rambo została nakręcona w 1982 roku przez Teda Kotcheffa. Cała seria otrzymała już miano kultowej. Bohaterem filmu z 1982 roku jest weteran wojny w Wietnamie. Poszukuje on swych kolegów z wojska podróżując od miasta do miasta. Przypadkowo popada w konflikt z policją pewnego amerykańskiego miasteczka. Wykorzystując umiejętności nabyte w wojsku, stara się uniknąć śmierci z rąk bezwzględnego szeryfa i jego ludzi. Osaczony przez policję, Rambo rozpoczyna samotną wojnę.

Produkcja Rambo IV najprawdopodobniej rozpocznie się w styczniu 2007 roku w Tajlandii.

Sylvester Stallone znany jest także z roli boksera Rocky'ego Balboa.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…