Restart serii W Krzywym Zwierciadle: Wakacje 1

New Line Cinema chce zrobić restart serii W Krzywym Zwierciadle: Wakacje. Jonathan Goldstein i John Francis Daley będą autorami scenariusza.

Chevy Chase

Seria zapoczątkowana w 1983 roku przez W Krzywym Zwierciadle: Wakacje stała się kultowa, a wersja ze świętami, okrzyknięta mianem jednej z najlepszych komedii świątecznych w historii.

Główne role grali Chevy Chase i Beverly D`Angelo, którzy niedawno ponownie wcielili się w Griswoldów w filmie krótkometrażowym, Hotel Hell Vacation.

Nowy film ma być bliższy tonem komedii Samoloty, pociągi i samochody niż poprzednim częściom serii.

Chociaż określają projekt restartem, bardziej można nazwać go sequelem lub ożywieniem.

Akcja skupi się na Rustym Griswoldzie, teraz już dorosłym mężczyźnie, który wyrusza z żoną i dziećmi na wycieczkę do Wally World przed zamknięciem. Chase ma powtórzyć rolę Clarka Griswolda, teraz dziadka. I to jest dobra wiadomość, bo bez niego, ta seria nie istnieje.

Czy będzie dobra komedia?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

regoat

o jizes ale sie postarzal i przytyl

Trophy

Chase jakiś przytyty.
Także nie przepadałam za tymi produkcjami. Zawsze jak leciały w TV, to odpuszczałam.

Scarlett666

Oglądałam te filmy jak byłam mała! :) Później, próbowałam jakiś obejrzeć, ale odpuściłam, stwierdziłam, że nie będę burzyć złudzeń z dzieciństwa.

MJ_MARTINO

O nie… nigdy za tymi komediami nie przepadałem a kolejne części i to samo w polskiej TV doprowadzało mnie do flustracji… ja napewno odpuszczam sobie ten film ;)

JohnnyDepp

Uwielbiam tą serie jest zajebista !!! rusty rozplącz

Proszę czekać…