Zmierz się z potworem i wygraj nagrody! 2

Wydaje Ci się, że znasz Godzillę, najsłynniejszego potwora światowej kinematografii? Wiesz kiedy zadebiutował na ekranach kin, w ilu filmach wystąpił? A może znasz historię powstania jego słynnego ryku? Stań oko w oko z potworem, weź udział w konkursie, odpowiedz na jedno pytanie i wygraj koszulkę! Zapraszamy do konkursu z ale kino! Koszulki otrzymują: m_wislaczka, majak01, Nekroskop, Mazior, Dziki_zwierz. Kostium Godzilli nakładał oczywiście Haruo Nakajima, a nie Tsubasa Ozora gwiazdor piłkarskiej drużyny Nankatsu!

Król potworów powraca! W każdy poniedziałek marca ale kino! przypomni cztery filmy o Godzilli, udowodniając, że jej kinowy fenomen jest wciąż aktualny, a dzieła te, pomimo ponad długoletniej historii, potrafią wciąż bawić i wzbudzać emocje. W specjalnym cyklu "Ale kino! vs. Godzilla" zobaczymy pojedynek dwóch czołowych kinowych olbrzymów w filmie King Kong kontra Godzilla (1962), będziemy świadkami batalii jaszczura z jego zmechanizowanym sobowtórem w Godzilli kontra Mechagodzilli (1974). Ewolucję serii, a zarazem nawiązanie do jej początków zobrazuje Powrót Godzilli (1984), na deser zaś pokazana zostanie Godzilla, Mothra i król Ghidorah atakują (2001), prawdziwe panoptikum japońskich monstrów i jednocześnie jeden z ostatnich dotąd zrealizowanych filmów z prehistorycznym gadem w roli głównej.

Kadr z filmuKadr z filmu

Kanał ale kino! wraz z portalem filmowym FDB.PL przygotował konkurs dla wszystkich zwolenników siejącego postrach Godzilli. Do wygrania jest 5 koszulek z nadrukiem Godzilli!

Konkurs ale kino! i portalu FDB.PL adresowany jest do wszystkich kinomanów, nie tylko miłośników Godzilli. Nie musisz być znawcą! Odpowiedzi szukaj na stronie www.godzilla.alekino.pl

Czekając na wyniki konkursu nie zapomnijcie o marcowych poniedziałkach z Godzillą w ale kino!

Zmierz się z Godzillą!

ZADANIE KONKURSOWE:
1. Zapoznaj się z naszym PORADNIKIEM DODAWANIA TREŚCI i poprawnie dodaj przynajmniej jedną treść do naszej filmowej bazy. W zgłoszeniu podaj nr ID treści.
2. Odpowiedz na proste pytanie! Jak nazywał się kaskader, który pierwszy wcielił się w postać potwora i przez niemal dwadzieścia lat nakładał kostium Godzilli?
a) Haruo Nakajima b) Tsubasa Ozora

Nagrody w konkursie
5 koszulek z Godzillą

Regulamin konkursu
1. Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl w temacie e-maila wpisując: Godzilla.
2. W zgłoszeniu należy wysłać:
- numer ID dodanych treści oraz prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe,
- login na fdb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników),
- imię i nazwisko, adres potrzebny do wysłania nagrody.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie.
4. Na zgłoszenia czekamy do 18 marca 2010 do godz. 23.59.
5. Wyniki podamy 19 marca na stronie konkursu.
6. Nagrody trafią do osób, które prześlą zgłoszenie spełniające wszystkie punkty regulaminu.

Krótki film instruktażowy jak dodawać treści

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

m_wislaczka

ey bez kitu, kocham wasze konkursy ! ;)

Katjen27

Choinka, znowu mi termin uciekł :/

Proszę czekać…