Zaćmienie rozpocznie się w czerwcu

Saga "Zmierzch": Zaćmienie (2010)

Jak poinformował nas dystrybutor filmu Saga "Zmierzch": Zaćmienie produkcja ta pojawi się w Polskich kinach już 30 czerwca br. Oznacza to, iż premiera będzie miała miejsce w tym samym dniu co światowa premiera. Sympatycy bohaterów bestsellerowej sagi Stephenie Meyer mogą, więc spać spokojnie.

Najsłynniejsza historia miłości młodej dziewczyny i nieśmiertelnego wampira, zekranizowana na podstawie scenariusza autorstwa Melissy Rosenberg (poprzednie dwie części Zmierzchu). Reżyserem filmu jest David Slade.

Nieziemsko przystojny wampir – Edward (Robert Pattinson) zgadza się zamienić swoją ukochaną Bellę (Kristen Stewart) w wampira – pod warunkiem jednak, że wezmą ślub. Ten pomysł nie podoba się zazdrosnemu o dziewczynę Jacobowi (Taylor Lautner). Zgodnie z zasadami swojego plemienia, młody wilkołak wraz ze swoimi towarzyszami ma za zadanie bronić okolic Forks przed wampirami. Jacob oferuje Belli coś, czego Edward nigdy nie będzie w stanie jej zapewnić – normalne życie bez konieczności picia krwi i ukrywania swojej tożsamości przed światem.
Tymczasem do mieszkańców miasteczka dochodzą niepokojące wieści o zniknięciach kolejnych osób. Rodzina Cullenów wkrótce odkrywa, że nie są jedynymi wampirami zamieszkującymi okolice stanu Waszyngton. Na domiar złego w lasach ukrywa się czyhająca na życie Belli Victoria, która chce pomścić śmierć swojego przyjaciela – Jamesa. Rodzina wampirów i plemię wilkołaków będzie musiało załagodzić spór i nauczyć się współpracować, aby oddalić zbliżające się niebezpieczeństwo.

(Informacja prasowa)


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux