"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Warner Bros ekranizuje mangę 1

Studio Warner Bros poinformowało media, iż rozpoczęło prace nad ekranizacją słynnej japońskiej mangi pt. Bleach. Nad produkcją kierownictwo sprawować ma Peter Segal, który był reżyserem takich filmów jak: Obywatele prezydenci, 50 pierwszych randek czy Dorwać Smarta. Na chwilę obecną nie wiadomo czy będzie także reżyserem tego projektu.

Logo studia Warner Bros

Okładka mangi pt. BleachOkładka mangi pt. Bleach

Bleach jest historią 15-latka, który przypadkiem otrzymuje moce, jakie posiada Żniwiarz Dusz (japoński odpowiednik śmierci). Chłopiec postanawia bronić ludzi przed strasznymi demonami. Jednocześnie pomaga zbłąkanym duszą w odnalezieniu wiecznego spokoju.

Wkrótce studio ma wybrać scenarzystę, który będzie odpowiedzialny za napisanie skryptu.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

dm_wysek

O mój Boże.Nie ma to jak polskie nazwy(w większości żenua).Powiem szczerze nie wyobrażam sobie tej świetnej mangi i anime jako film z prawdziwymi aktorami,boję się że zrobią kolejny chłam tak jak to było w przypadku Dragon Balla,no ale co się dziwić holyłódź. No chyba że decydujące słowo miałby autor mangi.Nie wiem czy chce to zobaczyć może lepiej jeżeli pomysł umrze w zarodku,może pan Kuchiki Byakuya dziabnie go swym Senbonzakurą :).Ale poważnie mam olbrzymie obawy,jeżeli dojdzie do powstania tego filmu pozostaje tylko nadzieja że nie powtórzy się klęska DB

Nemesis87

Powiem iż jestem fanem tej Mangi :) czekam z wielką chęcią na tą Produkcję :) Jestem ciekaw jak im to wyjdzie :) Bleach jest znaną Mangą i doczekała się jak Widać Produkcji :) Jestem ciekaw czy i Naruto się doczeka Produkcji :) bo jak widać na przykład po Anime DEATH NOTE film bardzo dobrze został nakręcony :) A co Do Bleacha jestem ciekaw jak bedzie wyglądać Zaraki Kenpachi i inni Kapitanowie :) A co do Rukii Kuchiki to chyba też Będzie Niezła bohaterka jak Inoue Orihime :) nom nic tylko czekać :)

Metreszen

Jak powiedziałeś “Zanpakutō” jest tak tłumaczone, a tu jest mowa o bohaterze nie mieczu. Poza tym jest to w pewnym sensie demon, ale mówi się "Pusty" co było nawet jeśli dobrze pamiętam wytłumaczone w mandze ;]

hghgug

Jeśli jesteś fanem tej serii, to powinieneś wiedzieć, że oficjalnym polskim tłumaczeniem "Zanpakutō" jest Żniwiarz Dusz. W naszym rodzimym wydaniu mangi używa się nazwy "Strażnik Śmierci" w odniesieniu do 'Shinigami' ; ) A hollow’y to nie demony?

Metreszen

Żniwiarz Dusz? http://en.wikipedia.org/wiki/Bleach_%28manga%29
Demony? http://en.wikipedia.org/wiki/Hollow_%28Bleach%29
Takie sprostowanie jeśli chodzi o fana serii ;] Soul Reaper – pewnie według tego ktos tłumaczył – w mandze czy anime zawsze używa się niezmienionej formy Shinigami, co dosłownie znaczy "bóg śmierci" ;)

Proszę czekać…