"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Thor w Iron Man 2 ? 1

Dzisiaj informowaliśmy was o nowych plakatach promujących film Iron Man 2. Okazało się, że to nie wszystkie nowości dotyczące tej produkcji. Otóż według nieoficjalnych na razie informacji w jednej ze scen filmu pojawi się gościnnie postać Thora, w którego wciela się Chris Hemsworth.

Iron Man 2 (2010)

Jak donoszą amerykańscy dziennikarze fabuła Iron Man 2 będzie prawdziwą gratką dla co uważniejszych widzów. Otóż w niektórych scenach mają się pojawić obiekty lub osoby, które powinny nam kojarzyć się bądź z produkcjami już powstałymi bądź w fazie planów. Tak też ma być z postacią Thora, która gościnnie pojawi się w jednej ze scen.

Według tych informacji widzowie będą mogli ujrzeć Chrisa Hemswortha w scenie, która rozegra się w więzieniu. Tony Stark (Robert Downey Jr.) odwiedzi tam Whiplasha (Mickey Rourke). W trakcie przejścia do jego celi na krótką chwilę mamy mieć okazję zobaczyć Chrisa Hemswortha wcielającego się w postać Thora. Nie wiemy, co ta postać będzie robiła za kratkami.

Niestety nie wiemy na ile jest to prawdziwa informacja a na ile jedynie marketingowe działania producentów filmu. Wydaje nam się jednak, że news jest jak najbardziej autentyczny.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…