"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Greengrass reżyserem Fantastic Voyage 0

Paul Greengrass (Green Zone) potwierdził, iż zajmie się reżyserią filmu pt. Fantastic Voyage. Obraz powstanie dla studia 20th Century Fox zaś producentem wykonawczym odpowiedzialnym za projekt będzie sam James Cameron. Film zostanie nakręcony przy użyciu technologii, która powstała na potrzeby filmu Avatar.

Reżyser Paul Greengrass

Fantastic Voyage będzie remakiem słynnej produkcji z 1966 roku pt. Fantastyczna podróż. Produkcja ta to opowieść o wybitnym naukowców, którego życie jest zagrożone wskutek zamachu na niego. Niestety nie można wykonać trepanacji czaszki i zlikwidować skrzep w mózgu, który może spowodować, iż naukowiec umrze. Medycy postanawiają, więc przy pomocy specjalnej maszyny zmniejszyć łódź podwodną i wstrzyknąć ją do krwiobiegu pacjenta. Ekipa złożona z medyków, naukowców i specjalistów od nurkowania będzie musiała zrobić wszystko, aby zlikwidować skrzep.

Scenariusz napisał Shane Salerno (Obcy kontra predator). Wcześniej projektem tym był zainteresowany Roland Emmerich, który ostatecznie postanowił nakręcić 2012.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…