Sebastian Stan pomoże Kapitanowi Ameryka

Sebastian Stan w filmie Amerykańskie ciacho (2009)

Znamy kolejne nazwisko aktora, który dołączy do obsady filmu pt. The First Avenger: Captain America. Sebastian Stan, znany widzom głównie z serialu Plotkara zagra przyjaciela głównego bohatera, w którego wciela się Chris Evans. Premiera tej superprodukcji zaplanowana jest na 22 lipca 2011 roku.

Reżyserem filmu Captain America jest Joe Johnston zaś zdjęcia ruszają na początku lipca. Reszta materiałów zostanie nakręcona w studiu w Los Angeles.

Stan wcieli się w postać Bucky’ego Barnesa, przyjaciela głównego bohatera. To właśnie z nim superbohater podejmuję walkę z wrogami Stanów Zjednoczonych.

Kapitan Ameryka (właściwie Steve Rogers) przed wojną był studentem sztuki, w roku 1940 postanowił się zaciągnąć do wojska. Nie dostał się z powodów materialnych. Dostał propozycję uczestniczenia w tajnym wojskowym projekcie o nazwie “Odrodzenie”. Po wstępnych eliminacjach dostał się, został poddany terapii, która miała na celu zwiększyć jego siłę, szybkość, inteligencję i wytrzymałość. Podano mu “serum super-żołnierza” a potem napromieniowano go kontrolowaną dawką promieni “Vita”. Potem został wysłany do walki z Rzeszą. Jego największy wróg to Red Skull, nazistowski super-złoczyńca.
Kapitan Ameryka posługuje się tarczą o średnicy pół metra (2,5 stopy) wykonaną z vibranium (superwytrzymałego metalu, produkowanego w Wakandzie) opanował do stopnia mistrzowskiego boks amerykański i judo i połączył je w jego własną unikalną sztukę walki.

(Informacje o bohaterze: wikipedia.pl)

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux