"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Sebastian Stan pomoże Kapitanowi Ameryka 0

Znamy kolejne nazwisko aktora, który dołączy do obsady filmu pt. The First Avenger: Captain America. Sebastian Stan, znany widzom głównie z serialu Plotkara zagra przyjaciela głównego bohatera, w którego wciela się Chris Evans. Premiera tej superprodukcji zaplanowana jest na 22 lipca 2011 roku.

Sebastian Stan w filmie Amerykańskie ciacho (2009)

Reżyserem filmu Captain America jest Joe Johnston zaś zdjęcia ruszają na początku lipca. Reszta materiałów zostanie nakręcona w studiu w Los Angeles.

Stan wcieli się w postać Bucky’ego Barnesa, przyjaciela głównego bohatera. To właśnie z nim superbohater podejmuję walkę z wrogami Stanów Zjednoczonych.

Kapitan Ameryka (właściwie Steve Rogers) przed wojną był studentem sztuki, w roku 1940 postanowił się zaciągnąć do wojska. Nie dostał się z powodów materialnych. Dostał propozycję uczestniczenia w tajnym wojskowym projekcie o nazwie “Odrodzenie”. Po wstępnych eliminacjach dostał się, został poddany terapii, która miała na celu zwiększyć jego siłę, szybkość, inteligencję i wytrzymałość. Podano mu “serum super-żołnierza” a potem napromieniowano go kontrolowaną dawką promieni “Vita”. Potem został wysłany do walki z Rzeszą. Jego największy wróg to Red Skull, nazistowski super-złoczyńca.
Kapitan Ameryka posługuje się tarczą o średnicy pół metra (2,5 stopy) wykonaną z vibranium (superwytrzymałego metalu, produkowanego w Wakandzie) opanował do stopnia mistrzowskiego boks amerykański i judo i połączył je w jego własną unikalną sztukę walki.

(Informacje o bohaterze: wikipedia.pl)

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…