"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powstanie remake Toksycznego Mściciela 0

Studio Original Media poinformowało, iż nabyło prawa do stworzenia nowej wersji klasycznego filmu klasy B pt. Toksyczny Mściciel. Remake zostanie wyprodukowany przez Akive Goldsmana, Richarda Sapersteina i Charliego Corwina, którzy mają zadbać o to aby zdjęcia do filmu ruszyły jeszcze w tym roku.

Toksyczny Mściciel (1984)

Oryginalny Toksyczny Mściciel pojawił się w kinach w 1984 roku. Gwiazdami tego obrazu byli Andree Maranda, Mitchell Cohen, Pat Ryan Jr oraz Jennifer Baptist.
Akcja rozgrywała się w Tromaville, niewielkim miasteczku w stanie New Jersey, które jest terroryzowane przez lokalnych gangsterów. Pewnej nocy banda zbirów atakuje poczciwego, ale niezbyt inteligentnego Melvina. Mężczyzna zostaje wrzucony do pojemnika z radioaktywnymi odpadkami w skutek, czego jego organizm zostaje zmutowany. Od tej chwili zostaje herosem, który rozpoczyna walkę z przestępcami. Zamierza przywrócić bezpieczeństwo miasteczku Tromaville.

Według pierwszego pomysłu producentów remake miałby zostać nakręcony tak, aby w kinach pojawił się w kategorii wiekowej PG-13.

Plakat do filmu Toksyczny MścicielPlakat do filmu Toksyczny Mściciel

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

thenat17

polecam omijać szerokim łukiem, bo tak durne ze szok..

Proszę czekać…