Pełna akcji zapowiedź Ong Baka 3 0

Pojawił się nowy zwiastun filmu Ong Bak 3 z Tonym Jaa w roli głównej. Jest to kontynuacja fabularna drugiej części, którą Jaa reżyserował.

Ong Bak 3

Czy trzecia część okaże się lepsza od słabszej dwójki? Premiera w Tajlandii już 5 maja. Zapraszamy do komentowania i dyskutowania!

Tien (Tony Jaa) stracił wszystkie umiejętności walki i swojego ukochanego ojczyma. Po torturach Tien umiera. Zostaje wskrzeszony dzięki pomocy Pima i Mhena oraz mieszkańców wioski Kana Khone. Medytując dzięki naukom Phra Bua, Tien w końcu osiąga "Nathayut". Jego talenty zostają wystawione na próbę, gdy pojedynkuje się z strażnikami Króla w Złotej Zbroi. Gdy już król przegrywa, wzywa zabójców w czerni na czele z Bhuti Sangkha (Dan Chupong) i dochodzi do ostatecznego epickiego pojedynku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

zLy_SwIeTy

Zapowiada się ciekawie ;p

Adam_Siennica

Na pewno, to jest standard w takich filmach. Liczę, że będzie walk dużo, fabuły zero, i że walki będą lepsze niż w dwójce, bo tam było ich mało i nie miażdżyły.

Asmodeusz

najprawdpodobniej znowu dostaniemy słaba fabułę, nastawioną na pokazanie licznych bijatyk skąd inąd bardzo dobrze wyrezyserowanych

Proszę czekać…