"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

The Green Hornet w 3D 0

Studio Sony Pictures poinformowało o przeniesieniu daty premiery filmu The Green Hornet z grudnia 2010 roku na styczeń lub luty 2011 roku. To nie koniec zmian, obraz zostanie przekonwertowany do wersji 3D i to właśnie prawdopodobnie tylko w tej wersji pojawi się w kinach.

The Green Hornet (2010)

Oficjalnym powodem jest fakt popularności 3D wśród widzów. Jednak amerykańska prasa spekuluje, iż studio jest bardzo niezadowolone z tego jak wygląda film. Obawiając się straty postanowiło przekonwertować film do wersji trójwymiarowej i dzięki temu zarobić dodatkowe miliony. Niektórzy uważają, iż nowa wersja Zielonego szerszenia jest tak słaba, że gdyby nie spory budżet normalnie wydana byłaby od razu na płytach DVD i Blu-ray.

Głównym bohaterem filmu The Green Hornet jest znudzony życiem playboy – Britt Reid, który w przebraniu Zielonego Szerszenia i w towarzystwie mistrza sztuk walki – Kato, walczy w nocy z przestępcami.

Reżyserem filmu jest Michel Gondry (Jak we śnie), w produkcji grają: Seth Rogen, Christoph Waltz, Cameron Diaz i Ed Furlong.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…