"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Czarna Wdowa z własnym filmem? 1

Podczas promocji filmu Iron Man 2, Kevin Feige – szef studia Marvel, potwierdził pojawiające się plotki, iż możliwe jest powstanie spin-offu produkcji, którego bohaterką byłaby Czarna Wdowa. W najnowszym obrazie Jona Favreau w postać tą wciela się Scarlett Johansson.

Scarlett Johansson jako Czarna Wdowa w filmie Iron Man 2 (2010)

Postać Natashy Romanoffy vel. Czarna Wdowa pojawia się w filmie Iron Man 2. Początkowo producenci filmu chcieli, aby w postać tą wcielała się Emily Blunt. Po tym jak ta aktorka się nie zgodziła rolę tą ostatecznie powierzono Johansson. Wielu fanów swego czasu zastanawiało się czy podoła tej roli. Pojawiły się nawet nieliczne protesty polegające na wysyłaniu e-maili do producentów i reżysera o zatrudnienie kogoś innego.

Ostatnio jednak pojawiają się informacje, iż Scarlett jako Czarna Wdowa jest po prostu świetna. Z tego względu istnieje szansa, że postać ta przypadnie do gustu widzom a co za tym pójdzie studio Marvel zdecyduje się nakręcić osobny film z jej udziałem jako głównej bohaterki.

Scarlett Johansson ma w kontrakcie podpisanym z Marvel Studios zapis, który zobowiązuje ją do pojawienia się we wszystkich filmach, które będą dotyczyły uniwersum Marvela. Dlatego też producenci nie będą mieli problemów z zatrudnieniem aktorki.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Young_Caesar

lubie scarlett ale mnie osobiście sie wydaje ze ona zupełnie do tej roli nie pasuje;]
pożyjemy zobaczymy…

Tarangrel

Nie" Romanoffa" Tylko: Romanova
Taka mała dygresja z mojej strony.

Proszę czekać…