"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kapitan Ameryka w 3D ? 0

W ostatnim wywiadzie szef studia Marvel – Kevin Feige, poinformował, iż studio chciałoby nakręcić film przy użyciu kamer 3D. Artysta zdradził, iż początkowo Iron Man 2 miał zostać nakręcony w tej technologii jednak z powodu braku czasu i technicznych problemów nie było to możliwe. Czy więc pierwszym trójwymiarowym filmem studia będzie, The First Avenger: Captain America?

Kapitan Ameryka

Magazyn LA Times spekuluje, iż pierwszym trójwymiarowym filmem studia Marvel będzie właśnie obraz pt. The First Avenger: Captain America. A to ze względu na fakt, iż zdjęcia do niego ruszają dopiero pod koniec lata w europie. Z tego względu będzie możliwość na pewne zmiany w scenariuszu, które dostosowałyby projekt do takiej wersji. Wcześniej mówiło się o Thorze, ale on już powstaje w wersji 2D.

Kevin Feige nie chciał jednak zdradzić czy obraz powstałby w całości przy użyciu kamer 3D czy też może zostanie skonwertowany. Wydaje się jednak, iż studio chciałoby kręcić filmy bezpośrednio przy użyciu technologii trójwymiarowej. Podobno jest szczególnie zainteresowane technologią stworzenia Avatara.

Ale jak będzie pokaże przyszłość.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…