"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe zdjęcia z Karate Kid 0

Studio Columbia Pictures ujawniła kolejne zdjęcia promujące film Haralda Zwarta pt. Karate Kid. Scenariusz do produkcji napisał Michael Soccio zaś w rolach głównych występują Jackie Chan i Jaden Smith. Światowa premiera filmu odbędzie się 10 czerwca br. Polscy widzowie będą mogli oglądać film dopiero od 24 września.

Kadr z filmu Karate Kid (2010)

Karate Kid to historia 12-letniego Dre Parkera (Smith), który jest jednym z najpopularniejszych chłopaków w swojej szkole. Niestety jego matka zostaje przeniesiona do zagranicznego biura firmy w Chinach. Tam chłopak zakochuje się w nieśmiałej koleżance Mei Ying. Problem w tym, iż dziewczyna podoba się także klasowemu "osiłkowi", który postanawia zrobić z niego swojego głównego wroga. Jako, że Cheng zna kung fu z łatwością pobija chłopaka. Od tego momentu Dre jest prześladowany przez Chenga i jego kolegów. Jedynym pomocnikiem chłopaka okazuje się woźny Pan Han (Chan). Ten postanawia nauczyć chłopaka kung fu. Zdradza mu również, iż sztuka walki nie polega tylko na prostym biciu, to także filozofia życia.

Zobacz zdjęcia:

Kadr z filmu Karate KidKadr z filmu Karate Kid Kadr z filmu Karate KidKadr z filmu Karate Kid Kadr z filmu Karate KidKadr z filmu Karate Kid

Kadr z filmu Karate KidKadr z filmu Karate Kid Kadr z filmu Karate KidKadr z filmu Karate Kid

Źrodło: www.beyondhollywood.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…