widoczny tu i tam. hasam.

Maraton w ARSie 0

W najbliższą sobotę – 28 października o 23:00 w Sztuce rozpocznie się nocny maraton Alejandro Gonzáleza Inárritu!

W programie wcześniejsze filmy wielokrotnie nagradzanego twórcy: Amores perros, 21 gramów i rozpoczynający maraton najnowszy film Babel. Warto zwrócić uwagę, że jest to pierwszy pokaz tego filmu w Krakowie, jeszcze przed światową premierą! Bilety na trzy filmy w cenie 25 zł. Przewidywana godzina zakończenia maratonu to 6:30 w niedzielę.

Istnieje również możliwość zakupu biletu wyłącznie na film Babel w cenie 17zł.

Babel: W odległych piaskach marokańskiej pustyni nagle rozlega się strzał z karabinu. Strzał, ktory zapoczatkuje serię niecodziennych wydarzeń. Spowoduje, że para amerykańskich turystów bedzię rozpaczliwie walczyć o życie, dwóch chłopaków z Maroka zostanie zamieszanych w przypadkową zbrodnię, niania z dwojgiem amerykańskich dzieci będzie nielegalnie przekraczać granicę w Meksyku, a pewna nastolatka z Japonii zbuntuje się, gdy jej ojca zaczną poszukiwać policjanci z Tokio.

Amores perros:Ta pełna przemieszanej z liryzmem okrutności opowieść podzielna została na trzy historie. Bohaterem pierwszej jest Octavio, zarabiający na życie na wyścigach psów. W drugiej obserwujemy supermodelkę Valerię, która przeprowadziła się do nowego mieszkania wraz z kochankiem, który rzucił dla niej żonę. Jest także stary El Chivo, tajemnicza postać, mająca wielki wpływ na pozostałych bohaterów. Wszystkie te ludzkie dramaty dzieją się w kipiącym zgiełkiem mieście Meksyk.

21 gramów : Paul jest matematykiem, ma poważną wadę serca i czeka na przeszczep. Cristina to szczęśliwa żona i matka dwóch córeczek, której udało się zerwać z narkotykami. Były kryminalista Jack odnalazł na nowo sens życia dzięki religii i pracy w ośrodku misyjnym. Losy trójki bohaterów krzyżują się ze sobą, gdy dochodzi do pewnego tragicznego wypadku.

Kadr z filmu Babel 2006Kadr z filmu Babel 2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…