"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powstanie amerykańska wersja Martyrs 0

Producent Wyck Godfrey (Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu) kupił prawa do nakręcenia amerykańskiej wersji słynnego francuskiego horroru pt. Martyrs. Skazani na strach. Obraz ten, który w 2008 roku nakręcił Pascal Laugier, do dziś jest uważany za jeden z najbardziej brutalnych produkcji w europejskim kinie.

Martyrs. Skazani na strach (2007)

Na chwilę obecną nie wiadomo zbyt wiele o amerykańskiej wersji tej produkcji. Zdradzono jedynie, iż scenariusz do projektu napisze Mark L. Smith (Motel) zaś prawdopodobnym dystrybutorem będzie studio Summit Entertainment.

Akcja filmu Martyrs. Skazani na strach rozpoczyna się we Francji na początku lat 70. Lucie, dziesięcioletnia dziewczynka, która zaginęła kilka miesięcy wcześniej, zostaje znaleziona błąkająca się po drodze. Jej zmaltretowane ciało nosi ślady agresji seksualnej. Powody jej porwania pozostają nieznane. Zszokowana i buńczuczna zostaje umieszczona w szpitalu, w którym obdarza przyjaźnią Annę, dziewczynkę w jej wieku. Mija 15 lat. Lucie dzwoni do drzwi jednej z przeciętnych rodzin. Ojciec otwiera drzwi i staje oko w oko z Lucie, uzbrojoną w strzelbę myśliwską. Ta jest przekonana, ze odnalazła oprawce sprzed lat. Strzela…

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…