"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj fabułę Green Lantern 1

Studio Warner Bros poinformowało wszystkich fanów filmu Green Lantern o fabule tej produkcji. Przypomnijmy, iż obraz reżyseruje Martin Campbell zaś w głównych rolach występują: Ryan Reynolds, Blake Lively, Mark Strong, Tim Robbins i Peter Sarsgaard. Produkcja pojawi się w kinach 17 czerwca 2011 roku.

Green Lantern (2010)

Oto opis fabuły:

Wszechświat kryje wiele sekretów i tajemnic, jedną z nich jest istnienie potężnej i tajemniczej siły. Jej strażnikami są członkowie korpusu Zielonej Latarni, którzy są odpowiedzialni za pokój i sprawiedliwość. Każdy z nich jest w posiadaniu pierścienia dającemu jego właścicielowi supermoce. Wkrótce jednak na horyzoncie pojawia się wielkie wróg – Parallax, którego celem jest zdobycie władzy w naszej galaktyce. Wydaje się, iż jedynym ratunkiem może być pilot testowy Hal Jordan (Reynolds), który jest inteligentny jednak posiada nadmierne ego. Członkowie Zielonej Latarni postanawiają zerwać z tradycją nie włączania do grupy ludzi (nie darzą ich szacunkiem) i proponują mu zaszczyt założenia pierścienia.
Teraz Hal będzie musiał przezwyciężyć swoje lęki i stanąć w obronie naszego wszechświata. Jeśli to mu się uda zostanie najbardziej znanym członkiem Zielonej Latarni.

Obraz pojawi się w kinach w wersji 2D jak i trójwymiarowej.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…