Poczuj klimat Gwiezdnych Wojen 3

Po oszałamiającym pierwszym zwiastunie gry Star Wars: The Old Republic o tytule Deceived Internet huczał z zachwytu. Wspaniały klimat i widowiskowe wykonanie dało fanom Sagi krótkie dzieło, które można oglądać i oglądać.

Star Wars: The Old Republic

Teraz pojawił się nowy, pełny efektownej akcji filmik utrzymany w podobnym klimacie. Wiem, że gry nie są tematem naszego portalu, lecz te filmiki są sztuką samą w sobie i zbrodnią byłoby o nich nie wspomnieć. Bardziej traktujemy je jako filmy krótkometrażowe, których nie można nie obejrzeć

Nie sądzicie, że takie filmiki stały się osobną sztuką filmową?

Zapraszamy do oglądania i komentowania! Przed Wami fantastyczna BITWA O ALDERAAN!

I równie klimatyczna zapowiedź Star Wars: The Force Unleashed 2. Teraz nawet Vader nie zatrzyma Galena Mareka…

DLA PRZYPOMNIENIA PIERWSZY ZWIASTUN STAR WARS: THE OLD REPUBLIC:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Darth_Artur

Ja też, pełno metrażówka w takim klimacie to by było cudo. Takie coś by mogło nawet pokonać moją awersje do słów "star wars" w tytule.

Kaseven

Sceny batalistyczne w filmikach rzeczywiście są świetnie zrobione. Bioware wykonało kawał porządnej roboty, choć mistrzem klimatycznych trailerów chyba nadal pozostanie dla mnie Blizzard. Świetnym przykładem gry-filmu, gdzie rozbudowane cut-scenki mają przewagę nad gameplayem, jest seria Legacy of Kain (zwłaszcza Soul Reaver 1, 2 oraz Defiance). Fakt, nie ma tam fotorealistycznej animacji z KoTORa, a same cut-sceny kręcone są na starym silniku gry z kanciastymi modelami 3D. Jednak bohaterowie są tam tak wyraziści, fabuła tak miodna, a klimat tak niesamowity, że LoK należy do moich naj naj filmów fantasy. A Simon Templeman podkładający głos pod Kaina może informować mnie nawet co 30 sekund o aktualizacji bazy Avasta ;)

Adam_Siennica

Jeszcze mają prawie rok pracy przed sobą i wierzę, że gra będzie niesamowita. Robi ją Bioware a to spece w gatunku.
Filmiki są genialne i ociekające klimatem. Ja chcę coś takiego w kinie zobaczyć!

pokyfudywise

szkoda, że sama gra na dzień dzisiejszy wypada żenująco…

Proszę czekać…