"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Del Toro o swoich projektach 0

Niedawno reżyser Guillermo del Toro udzielił wywiadu podczas, którego odniósł się do całej sytuacji z Hobbitem oraz swoich filmowych planach. My jednak zamierzamy się skupić na tym, co powiedział o kolejnych filmach, w których może być zaangażowany. Chodzi oczywiście o Van Helsinga.

Reżyser Guillermo del Toro

I tak na początek informacja o filmie Van Helsing. Otóż jak informuje reżyser ten projekt nie jest taki pewny jak się wydawało. Okazuje się, iż wciąż jest w fazie rozmów oraz we wstępnej wersji scenariusza. Artysta poinformował, że szerzej o tym projekcie powie na Comic-Con w San Diego gdzie będzie uczestniczył.

del Toro zdradził przy okazji, iż teraz bardziej rozważnie dobiera wszystkie swoje projekty. I tutaj następuje niespodzianka. Otóż podczas Comic-Con w San Diego reżyser ma zdradzić tajemniczy sekret, który chce podzielić się z fanami. Najprawdopodobniej to będzie oznajmienie, że popracuje nad jakimś filmem. Mówi się, iż właśnie ten anonimowy film będzie tym projektem, nad którym zajmie się teraz reżyser.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…