Chirurdzy na DVD w Polsce! 0

Prawdziwa gratka dla miłośników Chirurgów – sezony 1 – 4 ponownie pojawią się na półkach z płytami DVD! Niesamowita dawka emocji w świecie uczuć i medycyny już niedługo w zasięgu ręki każdego fana tego fascynującego serialu.

Chirurdzy

Liczba płyt DVD:
Chirurdzy. Sezon 1. – 2
Chirurdzy. Sezon 2. – 7
Chirurdzy. Sezon 3. – 7
Chirurdzy. Sezon 4. – 5

Sugerowana cena detaliczna:
Chirurdzy. Sezon 1. – 79,99zł
Chirurdzy. Sezon 2. – 79,99zł
Chirurdzy. Sezon 3. – 79,99zł
Chirurdzy. Sezon 4. – 99,99zł

Każdy z was przychodzi tu dzisiaj pełen nadziei, że załapie się na grę. Miesiąc temu byliście uczeni w szkole medycznej przez lekarzy. Dzisiaj… to wy jesteście lekarzami. Siedem lat, które tu spędzicie będzie najlepszymi i najgorszymi w waszym życiu. Będziecie spychani na krawędź wytrzymałości. Rozejrzyjcie się. Przywitajcie z konkurencją. Ośmioro z was zmieni specjalizację na łatwiejszą. Pięcioro załamie się pod presją. Dwojgu z was podziękujemy. Tutaj zaczynacie. To jest wasza arena. Jak będziecie grać? To zależy od was….

Tak Dr Richard Webber przywitał nowych stażystów na oddziale chirurgii w Seattle Grace Hospital. Ale to nie tylko powitanie głównych bohaterów serialu, to również streszczenie tego, co czeka widzów, jeśli tylko wytrwale będą śledzić kolejne przygody swoich ulubionych postaci. Prawdziwe przyjaźnie obok zawziętego współzawodnictwa, wzruszenie i łzy pacjentów obok walki o życie. „Chirurdzy” to opowieść w odcinkach o tym, jak radzić sobie z problemami nie tylko w pracy, ale i w życiu prywatnym.

2 Złote Globy i 2 nagrody Emmy – Chirurdzy biją rekordy oglądalności już od 5 lat, kiedy to pierwszy odcinek pojawił się na antenie amerykańskiej telewizji ABC. Polscy fani serialu nie musieli długo czekać na odcinki w polskiej telewizji – pierwsza seria została wyemitowana w połowie 2005 roku; serial można było oglądać w telewizjach Foxlife oraz Polsat. Teraz wszyscy miłośnicy serialu ponownie będą mieli okazję prześledzić przygody swoich ulubionych bohaterów – już od 18 czerwca w sklepach pojawią się pierwsze cztery sezony Chirurgów na DVD. Bo czy oby na pewno dobrze odgadliśmy za pierwszym razem prawdziwe intencje i emocje konkurentów i pacjentów Meredith Grey, głównej bohaterki Chirurgów?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…