"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Znamy reżysera Pamięci absolutnej? 0

Len Wiseman (Szklana pułapka 4.0, Underworld) finalizuje negocjacje w sprawie reżyserii nowej wersji filmu Pamięć absolutna. Taką informacje w dniu dzisiejszym podał szef studia Columbia Pictures – Doug Belgrad. Nad scenariuszem już pracuje Kurt Wimmer zaś produkcją zajmie się Neal H. Moritz.

Reżyser Len Wiseman

Zdaniem szefa studia Columbia Pictures, Wiseman to idealny kandydat na reżyserię nowej wersji. Ma niesamowity talent do kręcenia filmów, które wielu uważa za nie do sfilmowania. Dlatego też zdaniem Belgrada jego praca nad nową wersją Pamięci absolutnej sprawi, że idealnie połączy to, co kochaliśmy w poprzedniej produkcji z oryginalną historią zawartą w powieści Dicka.

Na razie nie wiadomo, kiedy powstaną zdjęcia do tej produkcji, jednak wszystko wskazuje na to, że będzie to dosyć szybko. Zarówno reżyser jak i producenci są mocno podekscytowani z możliwości nakręcenia tej historii jeszcze raz. Pytanie tylko czy widzom też spodoba się nowa wersja?

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

JohnnyDepp

Najlepiej jak by remake zrobił sam Verhoeven jest świetny w te sprawy a Wiseman zrobi film dla pokelania emo ,mtv searial o pedziach i dzieci neo

Santanico

myślę, że na nic ambitnego nie ma co liczyć i że także w tym przypadku z Dicka to zostanie tylko pomysł i zarys fabuły.ale wydaje mi się, że powinniśmy otrzymać za to solidny film akcji w klimacie s-f.

Proszę czekać…