Krótkometrażówki The Looney Tunes 2

Jakiś czas temu informowaliśmy, że bohaterowie Looney Tunes powracają na ekrany telewizorów w nowym serialu. Zanim do tego dojdzie, Struś Pędziwiatr, Kojot i spółka najpierw pojawią się w trzech filmach krótkometrażowych, które zadebiutują przed kinowymi hitami studia.

Kadr z The Looney Tunes 2010

Każdy z trzy-minutowych filmików skupi się na Kojocie i jego próbie schwytania Strusia Pędziwiatra.

Widzowie będą mogli je obejrzeć przed Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore, Legend of the Guardians: The Owls of Ga`Hoole oraz Yogi Bear.

Jesienią będzie premiera nowego The Looney Tunes Show, w którym Królik Bugs i Kaczor Daffy będą współlokatorami, a inni bohaterowie Looney Tunes ich sąsiadami. Pierwszy sezon ma mieć 26 odcinków.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Adam_Siennica

No tak, ale Kajko i Kokosz był robiony grafiką komputerową, a z tego, co mówią, Looney Tunes jest rysowane. Poza tym, tutaj raczej nie będzie żadnych nieścisłości, robi to firma z doświadczeniem :) Nie ma co się martwić.

Beznickowy

Wiesz, Adam. Zdjęcie może i wygląda normalnie, ale chodzi tu mi głównie o płynność ruchu postaci. By to nie wyglądało np. jak sztuczny Kajko i Kokosz.

Adam_Siennica

No masz na zdjęciu kadr z nowego Looney Tunes. Wygląda "normalnie". Kwestia tylko jak będzie wyglądać w 3D. Serial będzie w 2D i raczej niczego nie straci. Nie kombinują nic i nie eksperymentują :)

Beznickowy

Trzeba mieć nadzieję, że postacie Looney Tunes nie stracą ducha. Oby animacja prezentowała się nienagannie.

Proszę czekać…