"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

The Rum Diary przesunięte? 0

Producenci filmu The Rum Diary postanowili na chwilę obecna wstrzymać się z wyznaczaniem premiery tej produkcji. Tak, więc nie wiemy, kiedy do amerykańskich kin trafi ciekawa historia rozwiedzionego pisarza. Nieoficjalnym powodem takiej decyzji jest praca Johnny'ego Deppa na planie filmu Piraci z Karaibów 4.

Kadr z filmu The Rum Diary (2010)

W niedawno udzielonym wywiadzie Aaron Eckhart, który także występuje w filmie The Rum Diary zapytano o to kiedy obraz będzie miał premierę przyznał, że nie wie. Powiedział również, że jego zdaniem powodem opóźnienia premiery jest praca Johnny'ego Deppa na planie filmu Piraci z Karaibów 4. Nie mógłby on promować filmu, co na pewno byłoby sporym utrudnieniem dla producentów. Dlatego też zdaniem Eckharta The Rum Diary pojawi się w kinach dopiero w przyszłym roku.

Scenariusz filmu oparto o autobiograficzną powieść Huntera S. Thompsona – The Rum Diary. Historia dzieje się w latach 50tych, a główną postacią jest Paul Kemp – amerykański dziennikarz z pisarskimi aspiracjami. Chcąc rozpocząć nowy rozdział swego życia podejmuje pracę w portorykańskiej gazecie "San Juan Daily News". Jednak to, od czego chciał uciec znajduje się również Puerto Rico – nihilistycznego i brutalnego spojrzenia na świat nie koi nawet pobyt w słonecznym tropikalnym raju. Kemp coraz bardziej zanurza się w alkoholowym odrętwieniu, nie stroniąc od używek i samodestrukcyjnych zachowań.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…