"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

D.J. Caruso popracuje nad horrorem 0

Reżyser D.J. Caruso (Eagle Eye) poinformował, iż przymierza się do nakręcenia horroru science-fiction, który powstanie w oparciu o grę komputerową pt. Dead Space. Przy okazji tego projektu współpracować będzie z nim producent Wyck Godfrey (Saga "Zmierzch": Zaćmienie). Film ma być prequelem całej gry.

Screen z gry Dead Space

W wywiadzie udzielonym dziennikarzom D.J. Caruso poinformował, że wspólnie z Godfrey'em mają pomysł na fabułę filmu. Będzie to swoisty prequel do całej gry. Zaznaczył jednak, że nie ma jeszcze gotowego scenariusza a całość jest tylko zlepkiem dobrych pomysłów. Teraz trzeba to przełożyć na ciekawą fabułę.

Dead Space to komputerowy survival horror wydany w 2008 roku przez firmę EA Games na platformy PC, PlayStation 3 i Xboksa 360. Do załogi statku USG Kellion dociera sygnał z prośbą o pomoc pochodzący z planetołamacza USG Ishimura. Statek rusza na ratunek, jednak na miejscu okazuje się, że cała załoga zginęła. Załoga Kellionu musi dowiedzieć się, co wydarzyło się na Ishimurze oraz znaleźć drogę, by wydostać się z piekła, które niedługo rozpęta się na pokładzie stacji.

(informacja o grze: wikipedia.pl)

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PeterCub

Animacja już była…

Proszę czekać…