"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz zdjęcia z Fast Five 0

Zapraszamy wszystkich fanów serii Szybcy i wściekli do obejrzenia kilku fotografii z planu zdjęciowego nowej części serii, która nosić będzie tytuł Fast Five. Projekt reżyseruje Justin Lin a w rolach głównych wystąpią: Vin Diesel, Paul Walker, Tyrese Gibson, Ludacris, Joaquim de Almeida i Elsa Pataky.

Fotografia z planu zdjęciowego Fast Five (2011)

Zobacz zdjęcia.

Akcja filmu Fast Five toczyć się będzie w Puerto Rico i Brazylii. Dom (Vin Diesel) oraz Brian (Walker) są uznawani za zbiegłych przestępców. Ich tropem podąża pewien ambitny policjant, który zrobi wszystko by aresztować niesforną dwójkę przyjaciół.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Fotka z planu zdjęciowego Fast FiveFotka z planu zdjęciowego Fast Five Fotka z planu zdjęciowego Fast FiveFotka z planu zdjęciowego Fast Five Fotka z planu zdjęciowego Fast FiveFotka z planu zdjęciowego Fast Five Fotka z planu zdjęciowego Fast FiveFotka z planu zdjęciowego Fast Five Fotka z planu zdjęciowego Fast FiveFotka z planu zdjęciowego Fast Five Fotka z planu zdjęciowego Fast FiveFotka z planu zdjęciowego Fast Five Fotka z planu zdjęciowego Fast FiveFotka z planu zdjęciowego Fast Five Fotka z planu zdjęciowego Fast FiveFotka z planu zdjęciowego Fast Five Fotka z planu zdjęciowego Fast FiveFotka z planu zdjęciowego Fast Five Fotka z planu zdjęciowego Fast FiveFotka z planu zdjęciowego Fast Five

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…